Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa OŚWIĘCIMSKA


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nelly, kominiarz Ci nie pomoże. Ma uprawnienia tylko i wyłącznie do wentylacji grawitacyjnej. Potrzebujesz protokół ze skuteczności działania instalacji wentylacji mechanicznej potwierdzony przez kierownika w branży instalacyjnej (sanitarnej). Posiadam takie uprawnienia i sprzęt pomiarowy, mogę pomóc, ale trochę ciężko będzie bez urządzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelly, kominiarz Ci nie pomoże. Ma uprawnienia tylko i wyłącznie do wentylacji grawitacyjnej. Potrzebujesz protokół ze skuteczności działania instalacji wentylacji mechanicznej potwierdzony przez kierownika w branży instalacyjnej (sanitarnej). Posiadam takie uprawnienia i sprzęt pomiarowy, mogę pomóc, ale trochę ciężko będzie bez urządzenia.

 

Ale do odbioru domu nie jest wymagany taki papier przecież to rozwiązanie nie wymagane przepisami prawa. Podaj namiary na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale do odbioru domu nie jest wymagany taki papier przecież to rozwiązanie nie wymagane przepisami prawa. Podaj namiary na siebie.

 

Jak chciałem by mi "płynał gaz" - potrzebny był między innymi odbiór kominiarski.

Natomiast kominiarz, jak przyszedł do mnie, zobaczył że jest WM, to nic nie sprawdzał...ale z kolei chciał właśnie "papier" potwierdzający sprawność działania WM.

Dostał papier - wypisał odbiór.

Tak było u mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
My zdecydowaliśmy się na Wacława Oleś z Chełmka (brat Macieja) tel. 692836498.

Cena przystępna. Czy solidnie to się okaże, ale robił u znajomych i byli zadowoleni.

 

Dziękuję. Rozumiem, że to namiar na stolarza:-)

Ps. Kim jest Maciej? Czy to też jakiś stolarz, że informujesz, że to brat? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Pisałam, że Wacław to brat Maćka, bo na czarnej i białej liście pojawił się Maciej.

Nelly, a jakie masz schody? Samonośne czy na beton? Jakie drewno? Jak Twoja ocena co do drewna, koloru itp. (zbieram cenne informacje).

 

Schody betonowe, dębowe nie lakierowane, a bejcowane woskowanne. Kolor kupiłam sama. W tym tygodniu powinny być położone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...