Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa OŚWIĘCIMSKA


Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczow.

 

Zwracam sie z zapytaniem do tych bardziej doświadczonych, gdzie w Kętach lub okolicy znajdę jakiś godny polecenia salon ze stolarką budowlaną. Chodzi mi głownie o okna, ale także drzwi wejściowe i bramę garażową. Najlepiej jakaś firma z polecenia, z usługą montażu. Interesują mnie również rolety zewnętrzne. Lepiej kupować od razu z oknami czy oddzielnie? Ktoś ma jakies doświadczenie w tym temacie?

 

A poza tym potzrebne namiary na kogoś od instalacji elektrycznych i hydraulików?

 

Z góry dziękuje za zainteresowanie i pozdrawiam, miłej niedzieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

Jeśli chodzi o Kęty, to polecano tu na forum Oknoplusa z Kęt.

My kupowaliśmy okna w Art-okna w Bielsku-Białej. Możemy polecić.

Bramę mamy świeżo zamontowaną - zakupioną i zamontowaną przez firmę Jan Sitko z Łąk koło Pszczyny - brama z Hormanna. Prosesjonalna wycena, dobra cena. Póki co z bramą wszysko ok. Montaż profesjonalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
Ja w sprawie drzwi do kotłowni , a mianowicie czy przy odbiorze przez kominiarza w naszy regonie wymagane są drzwi specjalne p.pożarowe z atestem , czy wystarcza zwykłe blaszane z takzwanego marketu a może pokojowe jak w reszcie domu tylko że np, pełne (nie szklone) ? I w ktorą strone mają sie otwierać ? dodam że mamy piec na paliwo stale (czyt. wungiel :-)) , Jak to wygladało w waszym przypadku bo wlę uniknać kłopotów z oddaniem budynku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dziękuję za wszelkie informacje odnośnie okien. Po przemyśleniach jestem prawie zdecydowany na okna Petecki na profilu Bruegmann ADLine CC w pakiecie dwu szybowym jako że zdecydowałem się również na rolety zewnętrzne. Prace ma wykonać firma http://www.dom-kompleksowo.pl z Andrychowa. Czy ktoś mam jakieś doświadczenia z ww firmą?

 

Ponad to drodzy forumowicze potrzebuję namiary na godnych polecenia elektryków, kogoś od co i wod.-kan. z okolic Kęt.

Interesują mnie również godni polecenia tynkarze oraz ktoś od wylewek, ocieplenia poddasza i robót g-k.

 

Czytałem tutaj o ekipie pana Pary od tynków. Czy zajmują się oni również wylewkami?

 

Pozdrawiam i dziękuje za wszystkie uwagi i kontakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje bardzo za pomocne glosiki . bierzemy teraz wlasciwie pod uwage dwa piece z kbo kmg-2 duo 30kw vs. ze stal -max-u max13-duo .

to własciwie takie same piece lecz na korzysc stalmax-u przemawia ze ruszt ma o 2mm grubszy . cena własciwie podobna bo stal max 9200zł a kbo 9500zł

a moze inne głosiki?bo nie słysze zeby ktos miał stalmaxa

 

Witam!

Ja kupilem KBO 2 DUO 30KW i masakra 1 w tygodniu jak zjazd pod ziemie "czyszczenie kotla" :mad: firma zgania na jakos wegla a ja pale eko-groszkiem z polskich slaskich kopalni tj. Piast czy wesola. Po zakupie dzwoniac po pomoc polecaja mi mial (bez rezultatu) a nastepnie gdy rozmawiam z przedstawicielem to mowi ze to norma czyszczenie raz na tydzien :wtf: szkoda ze po zakupie dopiero informuje mnie o tym. A wiec otworzylem sobie fundusz oszczednosciowy na pompe ciepla :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz ...anke 30 ja kupiłem jednak KBO Duo 25 KW ... cóż moge powiedzieć ,,, tylko dziwne , dziwne , dziwne , a tak na poważnie ja po ukonczeniu niemal całego sezonu grzewczego jestem bardzo , bardzo zadowolony , chodzi niemal jak zegareczek a jesli o chodzi o czyszczenie to z uwagi na brak czasu nieraz jest tak zajeb,,ny ze szkoda słow jednak chodzi dalej ( jednym słowem czyszcze rzadko) wiec anke coz moge ci poradzic , albo jednak opał albo trafił ci sie jakiś felerny egzemplarz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam!

Ja kupilem KBO 2 DUO 30KW i masakra 1 w tygodniu jak zjazd pod ziemie "czyszczenie kotla" :mad: firma zgania na jakos wegla a ja pale eko-groszkiem z polskich slaskich kopalni tj. Piast czy wesola. Po zakupie dzwoniac po pomoc polecaja mi mial (bez rezultatu) a nastepnie gdy rozmawiam z przedstawicielem to mowi ze to norma czyszczenie raz na tydzien :wtf: szkoda ze po zakupie dopiero informuje mnie o tym. A wiec otworzylem sobie fundusz oszczednosciowy na pompe ciepla :wiggle:

 

A myślałes że jak kupisz piec z podajnikiem to wszystko się będzie samo robić :bash::bash::bash: Zmianiaj na pompe ciepła i przstań malkontencić. A tak na serio to posiedź przy piecu i popracuj nad ustawieniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...