Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa OŚWIĘCIMSKA


Recommended Posts

a tak na marginesie to czym palisz w tym KBO?

miał czy eko ?

 

 

A czy ja wiem jak to sie nazywa , jakies takie jakies czarne , to tesc gdzies kupuje , ale tak naprawde i tym i tym , nawet w ramach ciekawostki powiem Ci że słyszałem wcześniej że brzeszczanski węgiel sie nie nadaje( a z piasta jest lepszy) , otuż brzeszczański nadaje sie nadaje ,pali sie ino fuczy , najwyzej mozna sobie troszke pomieszać . Brak mojej komplemantarnej wiedzy wynika z tego , że mieszakamy poza granicami a zaopatrzeniem w opał i paleniem zajmują sie teściowie ( wystarczają sporadyczne wizyty i zasypanie podajnika) , Jednakże podczas zimowch miesiecznych ferii mogłem sie w zapoznać sie z tematyką palenia i węgla i z tego wynika moje zadowolenie z pieca ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...

Witam. To mój pierwszy wpis na forum :)

Mam 2 pytania

 

1. Czy ktoś z Was miał jakieś doświadczenia pozytywne /negatywne z firmą MONA z Oświęcimia, zajmującą się sprzedażą okien/ bram garażowych itp. Może coś o nich słyszeliście? Dostałam wycenę na okna i cena jest dość atrakcyjna. Czy dobrze montują?

 

2 I drugie pytanie o okna, które mi zaoferowali profil 3szybowy Veka Softline 82 MD. Właściwie chodzi mi bardziej o producenta - KNS. W internecie są mieszane opinie na temat KNS-u. Proszę o opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Czy ktoś z Was miał jakieś doświadczenia pozytywne /negatywne z firmą MONA z Oświęcimia, zajmującą się sprzedażą okien/ bram garażowych itp. Może coś o nich słyszeliście? Dostałam wycenę na okna i cena jest dość atrakcyjna. Czy dobrze montują?

 

 

Brałem u nich bramę garażową, drzwi zewnętrzne oraz wszystkie drzwi wewnętrzne wraz z montażem. Montażyści konkretni, wszystko przebiegło sprawnie. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 3 weeks później...
  • 2 months później...
  • 2 months później...

Budzimy sie!!!!Ale u nas sie bezruch zrobił , gdzie te stare czasy gdzie codziennie toczylismy rozmowy dyskusje i porady .

Może juz wszyscy sie wybudowali i mieszkaja . Nam w sumie tez niewiele zostało bo kuchnia i elewacja , i własnie w zwiazku z elewacją mam kilka pytan a mianowicie jakie sa teraz ceny za robocizne za połozenie styropianu , poklejenie siatki i połozenie tynku moze jakies swoje sugestie itp, A moze mozecie polecic jakies firmy i ile u was brali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 2 weeks później...
  • 2 months później...

Do instalacji wod. - kan. i c.o. z czystym sumieniem polecamy Gerarda Płonkę z Kęt 607755032. O okna warto zapytać w Kętach p. Dudziak Okna Expert - dostaliśmy dobrą cenę, ani do okien ani do montażu nie mieliśmy najmniejszych zastrzeżeń.

 

Czy ktoś z was zakładał u siebie betonowe szambo? Gdzie kupowaliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam, będę budować dom w okolicach Andrychowa i potrzebuję zdobyć informacje na temat architekta godnego polecenia. Nie jestem z tego terenu i nie znam architektów. A architekci z mojego obszaru nie chcą pracować dla Wadowic. Ciekawe dlaczego? Mniejsza o to. Muszę znaleźć kogoś godnego zaufania, kto później będzie nadzorował budowę, aby wszystko było w porządku.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam, zaczynam budowę w Babicach, chciałam zapytać Was czy może orientujecie się/ znacie/ polecacie/ jakiegoś dobrego Kierownika Budowy?

 

Witam w naszej ostatnio ospałej grupie . Ja swojego kierownika niestety nie moge polecic aczkowiek życze powodzenia w budowaniu i jak cos to pisz jak bedziemy mogli to bedziemy pomagali , a na poczatek pochwal sie według jakiego projektu budujesz ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
i co znalezliscie kogos do tych schodow ? nas tez one czekaja

 

Polecam pana Mazgaja z okolicy Andrychowa tel. 886 965 616. Robił mi schody w Grojcu. Wszystko można dogadać, umówić się na termin. Jest przede wszystkim słowny. To niestety nie jest zbyt częsta cecha fachowców. Z nim nie było żadnych kłopotów. I schody wycenił najtaniej z okolicy (wycenę robiło mi chyba 8 osób).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :)

mamy nadzieje na dniach dostac pozwolenie i zaczynac szalenstwo z budową :) budowa w okolicy oswiecima, domek niecale 100m uzytkowej :) mamy nadzieje ze grupa sie rozrusza bo napenwo bedziemy mieli wiele pytan :) pozdrawiamy :)

 

jasne jak cos to wal śmiało i pytaj nawet w jakbysie komus wydawało w najgupszych sprawach . miejmy nadzieje ze sie rozrusza tak jak kiedys co codziennie ludzie pisali po kilka czy kilkanascie postow i trzebabyło codziennie sprawdzac aby byc na bierzaco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...