Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa OŚWIĘCIMSKA


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam ponownie po długim okresie ciszy.

W końcu dostalismy pozwolenie i zaczynamy z budową, częsc materiałów kupiona, ekipa zamowiona, teraz czekamy az wody gruntowe opadną aby móc kopac fundamenty.

Jezeli ktos ma do odsprzedania stemple budowlane i deski szałunkowe(pozostałości po budowie) to bardzo prosze o info!!!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie po długim okresie ciszy.

częsc materiałów kupiona, ekipa zamowiona, teraz czekamy az wody gruntowe opadną aby móc kopac fundamenty.

 

To tak jak my, też się nie mogę doczekać aż będzie można wjechać z koparką,a co do desek szalunkowych to my kupowaliśmy w składzie materiałów budowlanych w Oświęcimiu na ulicy fabrycznej,zaraz koło "Somy" płaciliśmy 450zł/m3 przy ilości 3m3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, tak, jak już pisał Mylas, Euronit to dachówka cementowa, a my jednak wolimy ceramiczną. Roben na pewno do najlepszych nie należy, ale na Creatona, albo Wienerbergera nas nie stać. Pozdrawiam!

 

Byliśmy ostatni w Sewerze w Oświęcimiu i pan zaproponował nam dachówke z Creatona w bardzo rozsądnej cenie (porównywalna do robena, a jakosciowo o niebo lepsza. Podobno Creaton ze względu na kryzys w Niemczech obnizył ceny do 40%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy ostatni w Sewerze w Oświęcimiu i pan zaproponował nam dachówke z Creatona w bardzo rozsądnej cenie (porównywalna do robena, a jakosciowo o niebo lepsza. Podobno Creaton ze względu na kryzys w Niemczech obnizył ceny do 40%

 

O! A jaka była ta cena? I która dachówka? Zamówienia jeszcze nie złożyliśmy, więc jeszcze możemy zmienić decyzję i zdecydować się na inną firmę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robiłem w Chrzanowie i robili mi projekt od podstaw z adaptacją i zmianami (z mocnym wybrzydzaniem i wieloma poprawkami

ustytuowanie na działce itd a towsio za 4000 zł

mam też od Nich kierownika budowy i inspektora nadzoru (niestety musieliśmy mieć)

wszystko za bardzo małe pieniądze jak na obecne realia (kier bud za 1500 zł)

biorąc pod uwagę koszt projektu gotowego i adaptacji oraz wprowadzania zmian w typówkach to naprawdę od podstaw wyszło nas taniej - no i przede wszystkim mam każdą ściankę tam gdzie chciałem i taką jak chciałem :)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym mam do was jedno pytanko jako już ekspertów odnośnie budowy kto zna jakiegoś fajnego i co najważniejsze niedrogiego architekta co nam zrobi zmiany w projekcie??

 

Ja moge polecic naszego projektanta, bylismy bardzo zadowoleni z jego usług, polecili nam go równiez koledzy z forum. NAMIARY NA PRIVA O ILE JESTES ZAINTERESOWANA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...