Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa OŚWIĘCIMSKA


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kochani bywalcy forum potrzebuje namiary na dobrego notariusza . Myśleliśmy o pani notariusz z Zatora?

 

A co do Geodety mamu pana M. Hutnego i narazie jest wszystko ok

 

My byliśmy u notariusza w Oświęcimiu ( Baran Marta i Kamusińska Maria ) biuro znajduje się w tym samym budynku co sąd,wchodzi się z boku.Panie są bardzo miłe,doradziły i odpowiedziały na wszystkie nasze pytania.A co do geodety to też mieliśmy pana Hutnego i z czystym sumieniem mogę go polecić, bardzo dużo nam pomógł gdy mieliśmy zamieszanie w papierach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moon_86 my mieliśmy przyjemność z P. Rygułą. Jeśli chcesz namiary prześlę na Priv.

 

poproszę :)

 

Co do P. Hutnego, słyszeliśmy dużo dobrego o nim, może dołączymy do grupy zadowolonych :) ale wiemy też, że długo sie na niego czeka, bo ma sporo klientów.

Moge poprosic kogoś na priv o cenę jaka podał za wytyczenie obrysu domu?

 

Jeżeli chodzi o notariusza, również polecamy Panią M. Kamusińska. Naprawdę zna sie na tym co robi. Na każde pytanie jasno odpowiadała. Polecamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

w tygodniu będę podpisywał umowę u notariusza kupna działki w Babicach

w przyszłym roku mam zamiar się budować, chociaż pozwolenia i przyłącza chcę zrobić jeszcze w tym

czy ktoś wie czy blaszany garaż można postawić na działce bez zgłaszania

czy potrzebne jest pofatygowanie się do urzędu

z tego co się orientuję to na to chyba nawet nie potrzebne zgłoszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat kominów u mnie :)

 

z czym to się je?

wie ktos?

potrzebuję do gazu i do kominka (kominek bez płaszcza wodnego)

jakie srednice i to to ma byc i na jakie ceny sie nastawic?

Cola0760 my mamy kominy już zakupione,takie właśnie jak szukasz,jeden do gazu a drugi do kominka.Z tego co wiem to rodzaj kominka (z płaszczem czy bez ) nie ma wpływu na średnicę komina.Rury kominowe od gazy mamy o średnicy fi 160 a od kominka fi 200.Obydwa kominy maja około 8 m i zapłaciliśmy za nie 4,5 tyś zł Zapraszam do mojego dziennika budowy,tam mam zdjęcia rur i pustaków kominowych.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...