Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa OŚWIĘCIMSKA


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

mylas a czy możesz napisać ile za rynny Marley w Sewerze?

 

ile to wam nic nie powie bo moje zestawienie wyszło około 1600 ale jeszcze muszę pozmieniać detale bo gibelek wyjdzie inaczej niż pierwotnie i będą dodatkowe spusty.

Przy rynnach trzeba mówić o rabacie procentowym od cennika i to wszystko - w Sewerze jak pisałem 16%.

Tak na marginesie to nie ma co pytać o Marleya u oficjalnego dystrybutora z Kolbego bo sprzedażą detaliczna się nie zajmują, dostałem w odpowiedzi tylko cennik i delikatną sugestię abym poszukał na składach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i otrzymałam wycenę Marleya :)

200 zł droższe niż Wavin.

Co do jakości materiału nie znam się:jawdrop:

Co do Sewery i Pana Piotra S. jest szybki jak blyskawica i niezawodny zarówno na tel. jak i maila :)

Pełen profesjonalizm nawet w stosunku do takich klientów którzy jeszcze błądzą :eek:

I cierpliwy :)

Polecam ;)

 

co do pana piotra s.potwierdzam ,iż tak właśnie jest,wszystko na plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś korzysta na budowie z firmy ochroniarskiej z późniejszym zamiarem korzystanie z jej usług po wprowadzeniu

na stronie komesu i domeny nie za wiele jest na ten temat

zastanawiam się na tym i jeśli się zdecyduję to musiałbym dość szybko

aby całą inst mieć w projekcie domu

mało prawdopodobne ale może ma ktoś doświadczenia z tymi dwoma firmami

wie jakie koszty itp

wiadomość może być na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sammi przepraszam Cie bardzo że zostałaś wprowadzona w błąd przez moją wypowiedź bo taki mieliśmy zamiar współpracować z ekipą z Polanki ale oni nie robią dachów i znaleźliśmy ekipę co robi wszystko i widocznie się już tym nie pochwaliłam na forum,ale jeśli chcesz to odnajdę kontakt do panów z Polanki i Ci prześlę pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DACHÓWKI CREATON

Witam wszystkich w Grupie i pozdrawiam z Chrzanowa :)

Przejrzałem dzisiaj posty Waszej Grupy i gratuluję zaangażowania i współpracy na forum.

 

Ponieważ jesteśmy sąsiadami, więc przy realiazcji swojej budowy chciałbym skorzystać również z Waszych opinii i informacji na temat składów budowlanych w Waszej okolicy.

 

Do rzeczy - szukam w tej chwili dostawcy dachówki. Mam ofertę z lokalnej hurtowni z rabatem 17% na dachówkę i akcesoria.

Oczywiście wysłałem zapytania do firm wyselekcjonowanych przez Zorzę (szacunek za wykonaną pracę :).

Wolałbym jednak znaleźć firmę lokalnie (Kraków, Oświęcim, Mysłowice, Katowice). Chodzi o ewentualne reklamacje, zamówienia uzupełniające, zwroty itp.

Jeden ze znajomych polecił mi DUDGIPS. Jaką macie opinię na temat tej firmy?

 

Jaki udało się Wam albo znajomym wynegocjować rabat na dachówkę Creatona w ciągu ostatnich 3 miesięcy?

 

pozdrawiam i liczę na pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie chodzi o BUDGIPS na ul. Kolbego. Wyceniałem u nich dach w moim przypadku Roben i cena w porównaniu z innymi była kosmiczna. W moim przypadku najtaniej było w RAbkercher ale zbyt długo czekałem z zamówieniem i w tedy gdy potrzebowałem nie było na składzie a producent miał przestój w produkcji mojej dachówki. Kupiłem w Sewerze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sammi przepraszam Cie bardzo że zostałaś wprowadzona w błąd przez moją wypowiedź bo taki mieliśmy zamiar współpracować z ekipą z Polanki ale oni nie robią dachów i znaleźliśmy ekipę co robi wszystko i widocznie się już tym nie pochwaliłam na forum,ale jeśli chcesz to odnajdę kontakt do panów z Polanki i Ci prześlę pozdrawiam :)

Się nie gniewam:wiggle:

Dostaliśmy wycenę od pierwszej firmy za domek Z500 Z 8 od fundamentów po dach za robotę 28 tyś.

W sumie domek prosty i mały.

A obecną ekipę skąd masz?

i jak im idą prace?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kalumet co do firmy ochroniarskiej mogę Ci pomóc jak mąż wróci z delegacji.

Wiem że jego kolega korzysta z usług.

Kosztuje go to 50 zł miesięcznie ale nie znam nazwy.

Napiszę Ci po weekendzie ok?

Zdecydowaliście się na projekt?

Zobacz na to :)

http://forum.budujemydom.pl/Z8-co-wy-na-to-Studio-Z500-t1539.html

Są tu podane przykładowe koszty i fajne rozwiązania :) To z sauną jest ekstra :)

Może Ci w czymś pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu do sammi popatrzyłam do linka z Twoim projektem i przyznam że domek taki zgrabniutki macie i nawet dopatrzyłam się pewnego podobieństwa z naszym,między kuchnią a salonem macie kominek :D tak jak my.Napisz czy kuchnia będzie otwarta i czy masz już jakieś pomysły na urządzenie bo ja ostatnio o niczym innym nie myślę :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mamy tu ruch:) tylu nowych forumowiczów :)). Super że się już niektórym udało fundamenty zrobić. My zaczynamy we wrześniu. Mam nadzieję że pogoda będzie łaskawa. Ekipę mamy z Niedźwiedzia. Podzielę się wrażeniami :). Póki co zrobiliśmy ogrodzenie z boku od sąsiada i z tyłu. Panele siatkowe kolor czarny. Polecam wam :). Jak pstryknę zdjęcie to wrzucę na forum:). Firmę mieliśmy z Jankowic. Jak tylko załatwimy rozliczenie to opiszę efekty na białej i czarnej liście fachowców. Bo co do wykonania - póki co bardzo polecam:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak na razie mogę podzielić się info. dot. budowy ogrodzenia z siatki z Obi, słupków z Brzeszcz i wiaderek 5 l. plastik do których laliśmy beton do tego słupeczek i problem odeskowania kazdego słupka z głowy.

Bramę szkielet spawał znajomy, deseczki sosnowe do bramy i bramki z zaokrągloną górą zakupione w hipermarkecie, pomalowane impregnatem 2 rok bez poprawek,

drzewka... owocowe Przeciszów po 12 zł, Tuje te żółte ,rozczochrane też, wierzby ozdobne, berberysy i powojniki po 5 zł w Polance + gratisy(sprzedaż hobbystyczna :)

Wiercenie studni głębinowej (na wodociąg nie było szans ale jesteśmy zadowoleni, ekipa szybka, sprawna, zwinna, porządeczek i fachowość, montaż pompy i gwarancja wymiany gdyby coś nie tak ( na tyle wypompowanych hektolitrów do podlania drzewek, krzewów, pnaczy itp, wszystko ok, agregat gratisowo wypędził wszystkie krety i nornice:) podobno te zwierzątka nie cierpią drgań.

Projekt do odebrania jutro, pozwolenie podobno w sierpniu, paierologia w trakcie, serce mi pęka i opada szczęka:jawdrop: na myśl ile jeszcze i co jeszcze.

sammi i ja was proszę o namiar na priv na studniarzy i "drzewkarzy". Również chcemy wywiercić studnie tyle że chyba nie głębinową. I poszukujemy roślinek na "życzliwych" sąsiadów:). I jeśli można znać cenę za studnię to też poproszę.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...