Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa OŚWIĘCIMSKA


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

arekon ja przy zakupie działki chciałem zmienić WZ

w UG mi powiedzieli, że to potrwa około miesiąca

od dostarczenia wszystkich papierków

 

sammi współczuję

właśnie dlatego w garażu na działce trzymam tylko taczki ( podpisane ) łopatę, grabie i widły

tu na forum jest temat co komu ukradli z budowy

wolę wszystko wozić za każdym razem ze sobą niż sponsorować jakiś skurwysynów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Odnośnie Planu zagospodarowania przestrzennego w gminie Polanka Wielka dzwoniłem wczoraj do urzędu gminy i Pani potwierdziła że PLANUJĄ nowy PZP, który ma obowiązywać od 2012 pod warunkiem że w przyszłym roku zaczną całą papierologię. Najważniejsze między innymi dla mnie to to, że w nowym PZP wymagane kąty nachylenia budynku mieszkalnego oraz garażu będą wynosiły od 20 stopni do 45 stopni !!! (obecnie 37-45)

 

P.S. Korzystając z okazji po raz tysięczny chciałbym "pozdrowić" osobę, dzięki której w obecnym PZP kąt nachylenia dachu musi zawierać się między 37 a 45 stopni !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

 

My mamy na szczęście sąsiada obok siebie. Złożyliśmy Wniosek o WZ na początku lipca także teraz czekamy sobie cierpliwie już ponad 2 miechy. Następnie bedziemy musieli wydzielić naszą działkę i jeszcze raz WZ. Także jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie zanim wbijemy pierwszą łopatę: )

Pozdrawiam:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ktoś już słyszał może o podwyżkach na składach budowlanych, dzisiaj dowiedziałem się że od 1.10 ceny ceramiki się zmienią (wiem od koleżanki pracuje na składzie)

 

Pytam, bo planuję rozpocząć budowę domu na wiosnę 2010, wizja zlikwidowania ulgi budowlanej od 01.01.2011 przypuszczam że spowodują większy ruch na składach budowlanych pod koniec tego roku a co za tym idzie ceny mogę się zmienić, dlatego myślę nad kupnem części materiałów jeszcze w tym roku a po informacji odnośnie zmian cen od 01.10.2010 muszę chyba przyspieszyć myślenie :D

 

Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno gdzieś czytałam (nie pamiętam gdzie ale sobie odpisałam) stal zbrojeniowa w Nidku 'Herming', p. Edek 515 500 215, 33 875 54 79. Podobno fajne ceny, miła i rzetelna obsługa. A rozglądałeś się za betonem? mi ostatnio podali za b20 225zł netto (274,5 brutto) + pompa do 12m3 305zł brutto powyżej za 1m3 20zł netto. wydaje mi się, że drogo, w sumie to było wstępne zapytanie (akurat mąż tamtędy przejeżdżał) ale mam nadzieję, że znajdziemy taniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam betoniarnie Wadowicach. Znajomy płacił B20 220 zł za m3 na fundament, Potem na strop policzyli mu już tylko 210 za m3 b20. Pompa i transport do Piotrowic miał w cenie. I co najważniejsze wszystko było na czas. Podobno w tym mieście są 2 betoniarnie także jak go będe widział to zapytam o dokładne namiary.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...