Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa OŚWIĘCIMSKA


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich, bo ja tu 1-szy raz. Jako że dostaliśmy pozwolenie, może uda się w tym roku rozpocząć zabawę w Boba Budowniczego.

Jeśli ktoś ma namiary na tanie DESKI SZALUNKOWE, STĘPLE a zwłaszcza GRUZ (pospółkę) do utwardzenia dojazdu w okol. Andrychowa, to będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich z grupy Oświęcimskiej,

Mamy zamiar budować co prawda w okolicach Skawiny i mamy dylemat dotyczący wyboru projektu, jeśli Ktoś z Was buduje tamaryszki 2, tamaryszki 2(N) lub tamaryszki 6 i mógłby pokazać choćby stan surowy to będziemy bardzo wdzięczni, w końcu to rzut beretem. Info poproszę na [email protected]. Z góry serdeczne dzięki. Pozdrawiamy Wszystkich Budujących .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też swego czasu szukałem tych ścianek oporowych ale potem odpuściłem i mam przepust na wjeździe bez, z myślą że użyję do tego desek z szalunków i sobie to sam zaleję. Ale jakoś nie mogę się do tego zabrać, ciągle coś jest do roboty. Z ciekawości jak ktoś coś znajdzie to podzielcie się tym na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam !!!

 

JLWW - popytałem troszkę i dowiedziałem się że tą ZBROJONĄ SKOŚNĄ ŚCIANKĘ PRZEPUSTU można dostać w Bielanach gdzieś tam jest podobno betoniarnia przy głównej drodze na Kęty :rolleyes:. Ale nie mam teraz czasu się tam udać i sprawdzić czy to prawda.:confused: ( To jest info od Panów pracujących przy budowie ul. Wadowickiej w Porębie - oni takie ścianki montowali ostatnio )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że na forum muratora można znaleźć informację odnośnie rekuperatorów, ale interesuje mnie czy ktoś w grupy Oświęcim montował rekuperator w domku ok 130m2 i może polecić jakąś firmę z okolicy. Jestem na etapie adaptacji projektu i strasznie gryzę się z dwoma tematami: 1.rekuperacja, 2.płaszcz wodny do kominka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...