Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa OŚWIĘCIMSKA


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zorza właśnie wrzucam w picasse, zaktualizuje jak będzie

 

mimona kupowałem w Raab Karcher na Kolbego w Oświęcimiu. ROTO 735H 7/11 WD 78x118 1125,13 zł brutto /szt. Z kołnierzem ciepłochronnym, do tego Kołnierz ROTO 7/11 WD falisty 271,22 zł brutto/szt. Jestem bardzo zadowolony, z tym że do okien nie było taśmy samowulkanizującej się pod ołów, musiałem skombinować skądś ;)

 

Okna nie zatrzaskują się jak inne, dlatego je wzięliśmy (mamy małe dzieci)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

w końcu czas się ujawnić ;)

podgladam Was od jakiegoś czasu

i mam ochotę się do Was przyłączyć

co prawda ja jestem frakcja mieszkaniowa ;)

kupuje mieszkanie od otbs w stanie deweloperskim

za jakiś czas, mam nadzieję

będę potrzebowała jakiś uwag i wskazówek dot. Naszego oświecimskiego rynku fachowców

dlatego tez będę tu zagladac i kibicować Waszym budowom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiadka pochwal się jakimiś zdjęciami bo więźbę już kupujesz a nic sięnie chalisz,nie ma mnie na miejscu to nic nie widzę :p oczywiście to do sammi pozdrawiam

 

Chwalę się opisowo ponieważ nie potrafię wklejać zdjęć:D

A więc nie ma zimy więc mury idą w górę :yes:

Jutro zamawiam więźbę i kominy jednak Schiedla prawdopodobnie z Sewery(Megawit obiecał że za 10 min oddzwoni z wyceną, minął tydzień, kontaktu i wyceny brak)

Po przeanalizowaniu tysiąca producentów z całej Polski, przeczytaniu opinii na forach, wysłuchaniu "dobrych rad" wybrałam kocioł do mojej "willi".

Ponieważ mamy malutką kotłownię i jestem leniwa będzie to mały gabarytowo piec z podajnikiem na pellet (nie brudzi bardzo, jest go coraz łatwiej zakupić za rozsądną cenę, zostawia pyłek który mozna zużyć jako nawóz pod iglaki)oraz ekogroszek i dodatkowy ruszt do palenia tradycyjnego :)

Jeszcze ścian wewnątrz nie ma a już myślę nad kuchnią :D (mam już wybranego producenta. Robi dokładnie, solidnie, mebelki jak z bajki :yes:

Zrobi mi też szafy pod zabudowę i wieszak z półką na korytarz.

Przy większej ilości mogę ponegocjować:yes:

Co jeszcze Ramilko?

Salon z Kominkiem (piec wolnostojący tańszy w zakupie, szybszy w montażu a niczego sobie :cool:

Okna w salonie duuuże ,wychodzące na taras nawet nie chcę wiedzieć ile będą kosztować ,ale jakby forumowicze mieli namiary na taniego producenta okien to grzecznie proszę

Oby tylko przykryli chatkę (nad dachówką nadal medytuję :ceramiczna, tania, piękna, ciemna, producent ...jeszcze nie wiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwalę się opisowo ponieważ nie potrafię wklejać zdjęć:D

Po przeanalizowaniu tysiąca producentów z całej Polski, przeczytaniu opinii na forach, wysłuchaniu "dobrych rad" wybrałam kocioł do mojej "willi".

Ponieważ mamy malutką kotłownię i jestem leniwa będzie to mały gabarytowo piec z podajnikiem na pellet (nie brudzi bardzo, jest go coraz łatwiej zakupić za rozsądną cenę, zostawia pyłek który mozna zużyć jako nawóz pod iglaki)oraz ekogroszek i dodatkowy ruszt do palenia tradycyjnego :)

 

Sammi! A możesz napisać skąd będziesz brać ten kocioł i za jaką cenę? My też nad takim myślimy... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zorzo namiary poszły na Priv :)

Napisz wrażenia :)

 

Dziękuję Ci bardzo za namiary! Na razie wgłębiam się powoli w te wszystkie zawiłości co do rozmiaru pieca, typu, ceny itp. ale rzeczywiście wygląda zachęcająco. Najbardziej podoba mi się uniwersalność tych kotłów co do rodzaju paliwa. No i cena też niczego sobie...

Pepejeans -witamy na forum!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ścian wewnątrz nie ma a już myślę nad kuchnią :D (mam już wybranego producenta. Robi dokładnie, solidnie, mebelki jak z bajki :yes:

Zrobi mi też szafy pod zabudowę i wieszak z półką na korytarz.

 

sammi a możesz podać namiary na tego producenta? u mnie też mury rosną. Więźbę mamy już zamówioną od kwietnia. Kominy też bierzemy schiedla rondo plus:)) oby była pogoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...