Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa OŚWIĘCIMSKA


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

 

Serdecznie dziękuję :)

Fajne pomysły :)

Kupiłam na próbę kostkę z Robena na kominek.

Brąz szklisty po 2.4 za szt.

Policzymy, zobaczymy jak by to wyszło i za jaką kwotę :)

A Ty planujesz kominek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękuję :)

Fajne pomysły :)

Kupiłam na próbę kostkę z Robena na kominek.

Brąz szklisty po 2.4 za szt.

Policzymy, zobaczymy jak by to wyszło i za jaką kwotę :)

A Ty planujesz kominek?

kominek ma być tylko taki do celów rekreacyjno-wypoczynkowo-wieczorowych ;)

wykonanie właśnie z cegły lub kafli (widziałem coś takiego i ciekawe rozwiązanie)

http://www.google.pl/images?q=kominek%20z%20kafli&rls=com.microsoft:pl&oe=UTF-8&startIndex=&startPage=1&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&hl=pl&tab=wi&biw=1260&bih=628

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam propozycję dla osób, które w najbliższym czasie (przyszły) tydzień chce / planuje kupić stal zbrojeniową

oczywiście każdy kupuje dla siebie i transport do siebie ;)

wklejam link z dyskusji

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?157713-Ile-za-tone-stali-zbrojeniowej-w-2010r.&p=4509423#post4509423

hurtownia z Imielina, więc tu odległość ma znaczenie (kasia28 zrobi wywiad w poniedziałek o transport 40km)

Jaworzno bez problemu, więc pewnie 15-25 km również .. zobaczymy

ceny jakie usłyszałem (zakup całości u nich a odbiór kiedy się chce - stal świeża) wpisane w wątku

u mnie ceny ponad 3200 za tonę więc różnica znaczna

jakieś szczegóły to na priv nie będziemy robić reklamy za wcześnie ;)

styczeń w handlu jest słabym miesiącem, więc może być szansa parę złotych zaoszczędzić

jestem otwarty na propozycję innych zakupów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny do grupowego zakupu stali zbrojeniowej, przy większej ilości możemy więcej wynegocjować ;)

 

Ja mam zamiar kupować stal ok.2 tony(na dekę i schody itp) tylko nie wiem dokładnie kiedy bo budową zajmuje sie mój teść , ale mysle że w najbliższej przyszłości gdyż ruszamy z budową na wiosnę a wszystko oprócz stali ,więżby i jednego pomocnika mam (fundament również wykonany) tylko proszę napisz po ile i skąd byśmy brali pozatym gdzie ty masz swoją budowę bo ja w Skidziniu .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To radze się pośpieszyć drewno drożeje jak cholera na przetargach w Lasach Państwowych. Podziękować trzeba rządzącym za zawiruche

Omijajcie drewno ze Słowacji.

Stal też będzie drożała.

 

Witam

Skad polecacie kupic drewno na wiezbe dachowa ? Moze ktos sie orientuje jakie sa teraz ceny bo jak wiemy w budownictwie panuje obecnie "martwy sezon" ? Z gory dziekuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Skad polecacie kupic drewno na wiezbe dachowa ? Moze ktos sie orientuje jakie sa teraz ceny bo jak wiemy w budownictwie panuje obecnie "martwy sezon" ? Z gory dziekuje za pomoc.

 

Ja brałem i będę brał z Harmężów sprawdzony tartak nie tylko przeze mnie ale również przez innych szanownych członków naszej grupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar kupować stal ok.2 tony(na dekę i schody itp) tylko nie wiem dokładnie kiedy bo budową zajmuje sie mój teść , ale mysle że w najbliższej przyszłości gdyż ruszamy z budową na wiosnę a wszystko oprócz stali ,więżby i jednego pomocnika mam (fundament również wykonany) tylko proszę napisz po ile i skąd byśmy brali pozatym gdzie ty masz swoją budowę bo ja w Skidziniu .Pozdrawiam

nasza budowa w Jaworznie, ale transport gdzie kto potrzebuje ;)

w linku do dyskusji napisałem ceny jakie usłyszałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie ile tego będzie potrzeba, kto ile i gdzie dowóz. Zadzwonie do Hermiga

 

Bardzo dobra inicjatywa !!!!

jest ktoś kto chce kupować styropian fasada ?

 

ja potzrebuję kupić dokładnie:

- 240 kg fi 6 gładki na strzemiona z dostawą teraz

a reszta (przetrzymana oczywiście bezpłatnie i nie zardzewiałe - świeżą )

- 1270 kg fi12

- 850 kg fi14

- 80 fi16

 

zaokrąglone do całych prętów 12m

 

transport 2 razy Jaworzno

 

bloczki betonowe też będę kupował, ale później

 

o co chodzi z drzewem ze Słowacji ? Słowackie lasy na Orawie jakieś inne czy co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących i planujących w okolicach Oświęcimia. Dziś chciałem się z wszystkimi przywitać.

Dwa lata temu kupiliśmy stary domek w Rajsku. W tym roku planujemy ruszyć ostro z modernizacją naszego domku aby na zimę w nim zamieszkać. Co prawda aktualnie gram w ping ponga ze starostwem ale myślę że w końcu uda się uzyskać pozwolenie na budowę. W poniedziałek mam spotkanie z opiekunem całego projektu i będziemy ustalać harmonogram prac. Jak ruszę to posypią się wpisy z prośbą o poradę tymczasem chciałem się przywitać z ziomkami. Hej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Ty upierdliwy jesteś już współczuje Twoim wykonawcom :)

no bez przesady :stirthepot:

zbrojenia przecież będzie oglądał kierbud i u mnie (szkody górnicze) kopalnia,

więc pasuje aby nie był to złom zerdzowiały :yes: bo mogą nie odebrać !

co do wykonawców to będę chciał, aby poziom i pion był :mad:

Napiszcie ile tego będzie potrzeba, kto ile i gdzie dowóz. Zadzwonie do Hermiga

daj znać czy co się dowiedziałeś ... w tym tygodniu pasuje zrobić zakup stali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja potrzebuję:

fi 6 - 240kg;

fi10 - 167kg;

fi12 - 810kg;

fi 14 - 44 kg

razem 1251kg. Do Imielina mam około 40 km transport 170zł. Z tą stalą trzeba się pospieszyć bo idzie w górę.

 

 

Więźbę kupiliśmy w tartaku w Rzykach, namiary dostałam od sammi, również mogę polecić obsługę (drzewa jeszcze nie mam więc nie mogę nic powiedzieć), tylko tam jest bez impregnacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...