Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa OŚWIĘCIMSKA


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A tak w nawiasie to pustaki i tak mam kupione. Życzę miłej niedzieli wszystkim

 

witam ja tez zaczynam wlasno budowe miniaaturki archonu a poza tym zwiazany jestem z budowlanka materialy zobacz w brzeznicy w jerzyku lub w tomicach w bylej mleczarni ale najlepiej zawsze wyceniac calosc najlepiej np caly dach bo jedni licza np taniej dachowke a drozej wykonczenia , folie, oraz rynny a inni na odwrut a tak mamy rozeznanie w cenie calosci i mozna liczyc na rabat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa od tynków wewnętrznych znaleziona :) Spod samućkik Tater :)

Nie zapeszam, ale na pewno sie podziele opinią.

Jednak przekonali mnie na tynk Baumit w workach.

Oglądałem robote tym tynkiem i efekt rewelacja.

Zdycydowałem się ponieważ tynk jest tak gładki, że nie trzeba gipsować, zaoszczędze na tym sporo czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa od tynków wewnętrznych znaleziona :) Spod samućkik Tater :)

Nie zapeszam, ale na pewno sie podziele opinią.

Jednak przekonali mnie na tynk Baumit w workach.

Oglądałem robote tym tynkiem i efekt rewelacja.

Zdycydowałem się ponieważ tynk jest tak gładki, że nie trzeba gipsować, zaoszczędze na tym sporo czasu

A jak to wszystko cenowo wychodzi tzn. ile biorą od metra i ile kosztuje metr2 tego tynku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich członków grupy:) Prosiłbym o wszelkie namiary na ekipy murarzy. Chodzi mi o wymurowanie od poziomu zero. Chciałbym ruszyć z murami w połowie roku. Będę wdzięczny za wszelkie namiary oraz jakie kwoty wychodzą za takie usługi? Pozdrawiam.

 

to zalezy jaki projekt jaki metrarz ale tak pszecietny domek z dachem to ceny zaczynajo sie od 22 tys bez fundamentow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich członków grupy:) Prosiłbym o wszelkie namiary na ekipy murarzy. Chodzi mi o wymurowanie od poziomu zero. Chciałbym ruszyć z murami w połowie roku. Będę wdzięczny za wszelkie namiary oraz jakie kwoty wychodzą za takie usługi? Pozdrawiam.

 

ale najlepiej zawsze ogladnac wczesniejsze budowy danej ekipy bo zdjecia zawsze mozna podstawic a tak mozna porozmawiac z klijentem masz wtedy pewnosc ze to oni budowali a nie ze sie podstawiaja i zawsze to co na zywo to w realu a na fotce mozna ujac co sie chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale najlepiej zawsze ogladnac wczesniejsze budowy danej ekipy bo zdjecia zawsze mozna podstawic a tak mozna porozmawiac z klijentem masz wtedy pewnosc ze to oni budowali a nie ze sie podstawiaja i zawsze to co na zywo to w realu a na fotce mozna ujac co sie chce

 

W takim rzie prosiłbym o wszelkie namiary na sprawdzone i w miarę tanie ekipy budowlańców. Bede wdzięczny za każdy kontakt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...