Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa OŚWIĘCIMSKA


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam WSZYSTKICH.... Dołączyłam niedawno do grona "OŚWIĘCIMSKICH BUDOWNICZYCH". Obecnie kompletujemy materiały na budowę Rododendrona 6 2g i ruszamy z budową w połowie maja. Mam pytanie do tych którzy kupowali porotherm 25; 11,5 ; 8 oraz Robena Monza plus tobago glazura... w jakich cenach i gdzie udało Wam się kupić najtaniej...??? Z góry dziękuję za informację..

 

 

Gratuluje PnB

 

Witam

 

Ja kupiłem pustaki w sklepie mega1000 i wszystko odbyło się bez problemów, zaoszczędziłem ok 500zl na 20paletach. Z perspektywy polecam zebrać tak dużo jak to możliwe w jedno zamówienie pustaki, pustaki na ścianki działowe, dachówki + dodatki, kominy, cement i co tam jeszcze przyjdzie do głowy na jedna fakturę. I z takim zmówieniem jeździć od hurtowni do hurtowni w każdej obniża trochę poprzeczek bo duże zamówienie to spory zarobek i w sumie oszczędza nasz czas bo mamy spokój na pewien czas przynajmniej z grubymi zakupami

Warto jeszcze ustalić ze odbiorą to co zostanie.

 

Pozd Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja kupiłem pustaki w sklepie mega1000 i wszystko odbyło się bez problemów, zaoszczędziłem ok 500zl na 20paletach. Z perspektywy polecam zebrać tak dużo jak to możliwe w jedno zamówienie pustaki, pustaki na ścianki działowe, dachówki + dodatki, kominy, cement i co tam jeszcze przyjdzie do głowy na jedna fakturę. I z takim zmówieniem jeździć od hurtowni do hurtowni w każdej obniża trochę poprzeczek bo duże zamówienie to spory zarobek i w sumie oszczędza nasz czas bo mamy spokój na pewien czas przynajmniej z grubymi zakupami

Warto jeszcze ustalić ze odbiorą to co zostanie.

 

Pozd Pawel

 

To podstawa żeby przyjmowali zwroty... bo potem kłopot z każdą rzeczą... ten sklep mega to sklep internetowy??? a jak u nich z transportem, albo z ewentualną wymianą uszkodzonego towaru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podstawa żeby przyjmowali zwroty... bo potem kłopot z każdą rzeczą... ten sklep mega to sklep internetowy??? a jak u nich z transportem, albo z ewentualną wymianą uszkodzonego towaru?

 

http://www.mega1000.pl

 

Transport oni załatwiają i doliczają do ceny. Wystawiają ogłoszenie na jakieś giełdzie transportowej i zgłaszają się do nich firmy zainteresowane zleceniem. Potem tylko kwestia ustalenia terminów.

 

Nie wypowiadam się w kwestii problemów z towarem bo u mnie wszystko było ok. Pustaki zostały załadowane w cegielni i rozładowane na budowie, uszkodzonych było nawet mniej niż trzeba na docinki.

 

Minus to brak zwrotów. Dlatego będę teraz na wiosnę musiał poszukać chętnego na 4 palety pustaków 25P+W Leira.

 

Pozdrawiam Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bozenm co do cen to polecam Raab Karcher, ale za to obsługa do bani :/ Późny Gomółka...

 

Pochwale się.

 

Dziś zrobili mi wylewki na piętrze, jutro parter !

 

Firma z Andrychowa, 12 zł/m2 + dodatki (jak układanie styropianu itp)

 

Racja :)

W Raab Karcherze dobieraliśmy dachówkę Robena Jesienny Liść i było taniej niż w Sewerze :)

Można też negocjować z Panem Patrykiem i na dodatkach do dachu też uzyskać duże upusty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziołuszki i chłopocki gdzie jesteście?

Coś cicho u Was....

Zorzo, Mimonko,Mylas, Tlalken i reszta...

Jesteście tu jeszcze?

 

Łoooo tyle nowych forumowiczów że normalnie.... SZOK!!! :) fajnie że się zagęszcza. A no jestem droga sammi i więdnę i czekam aż się ociepli....:( i stoję w miejscu i żem w depresyji :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa od tynków wewnętrznych znaleziona :) Spod samućkik Tater :)

Nie zapeszam, ale na pewno sie podziele opinią.

Jednak przekonali mnie na tynk Baumit w workach.

Oglądałem robote tym tynkiem i efekt rewelacja.

Zdycydowałem się ponieważ tynk jest tak gładki, że nie trzeba gipsować, zaoszczędze na tym sporo czasu

 

Tynki zrobione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla wszystkich którzy odebrali PNB i zaczynają budowy ;)

Dla tych co są w trakcie życzę szybkiej przeprowadzki :)

Dziołuszki i chłopocki gdzie jesteście?

Coś cicho u Was....

Zorzo, Mimonko,Mylas, Tlalken i reszta...

Jesteście tu jeszcze?

 

Jestem, jestem ale na razie czasu wystarcza mi tylko na czytanie forum. Od października cały wolny czas absorbuje mój pierworodny Oluś :wave:

Jeżeli chodzi o budowę to jestem na etapie wyboru okien. Kto ma jakieś doświadczenia z oknami z Oknohit Oświęcim / Mikołów.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Raab Karcher i Pana Patryka to również potwierdzam, przy wycenie dachu również miałem najlepszą wycenę ale akurat był problem w tym czasie z dostępnością Robena i potargowałem w Sewerze i było git. Brałem u nich okna dachowe, klinkier na komin i zaprawę do klinkieru. Minusem jest to że nie odbierają pozostałości materiałów i nie maja własnego transportu nie licząc małego dostawczaka. To chyba miało być na biało-czarnej liście :no:

Sammi prosiłbym o namiary na ekipy od wylewki oraz tynków wewnętrznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoooo tyle nowych forumowiczów że normalnie.... SZOK!!! :) fajnie że się zagęszcza. A no jestem droga sammi i więdnę i czekam aż się ociepli....:( i stoję w miejscu i żem w depresyji :p

 

Mimonko trzeba się odstresować jakoś :)

Może wyjście do kawiarenki na Dzień Kobiet z małym "CONIECO" ? :yes:

A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem, jestem ale na razie czasu wystarcza mi tylko na czytanie forum. Od października cały wolny czas absorbuje mój pierworodny Oluś :wave:

Jeżeli chodzi o budowę to jestem na etapie wyboru okien. Kto ma jakieś doświadczenia z oknami z Oknohit Oświęcim / Mikołów.?

 

Z Oknohitem niestety nie, a z Oknoplastem na razie jak najbardziej pozytywne :)

Jak mi zamontują okna napiszę więcej ;)

Co do bejbisia plus budowy fajnie by było gdyby doba miała z 40 godzin ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Raab Karcher i Pana Patryka to również potwierdzam, przy wycenie dachu również miałem najlepszą wycenę ale akurat był problem w tym czasie z dostępnością Robena i potargowałem w Sewerze i było git. Brałem u nich okna dachowe, klinkier na komin i zaprawę do klinkieru. Minusem jest to że nie odbierają pozostałości materiałów i nie maja własnego transportu nie licząc małego dostawczaka. To chyba miało być na biało-czarnej liście :no:

Sammi prosiłbym o namiary na ekipy od wylewki oraz tynków wewnętrznych.

 

Z czystym sumieniem posyłam :yes:

Wylewki ekstra, równiutkie i gładziutkie :)

Szef Ci załatwi taniej materiał, przywiozą, pomogą w rozładunku :)

Wszystko słownie i sprawnie i tanio :)

Co do tynków na pewno weźmiemy chłopaczka, bo dokladny jest, ale mamy mały problem...

Otóż potrzebujemy mocnego agregatu, albo będziemy musieli czekać aż Energetyka do nas dotrze:(

W sumie i tak poszło nam nienajgorzej:p

Domek stoi a prądu dalej nima :) (miał być w Grudniu ale....no nie do sie Pani bo....)

Dla tych co budują bez dostępu do sieci energetycznej, gazowej, wodociągowej SŁUŻĘ PORADAMI, NAMIARAMI I ROZWIAZANIAMI czasem na miarę średniowiecza :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Powiedzcie czy kiedyś ta wiosna nadejdzie?Ja wiem, że jest dopiero luty, ale łapki mnie świerzbią by cos już robić!

Po elektryzujacej nowosci PnB- marnie jakoś z poczuciem posuwania się do przdu w sprawach budowlanych:-(

Mam takie pytanie: ma ktos moze na zbyciu kibelek ogrodowy zwany dalej wychodkiem?Albo orietuje się ktos gdzie można tanio kupić?Nie chcę, żeby mi budowlańcy zapaskudzili działkę, a stresować chłopaków i wysyłać w krzaki też nie ma co:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś będzie na etapie zakupu stali kolejny raz polecam Metalbud Oświęcim. Najtaniej, sprawnie i na miejscu :) W sumie zamówiliśmy prawie 3,5 tony. Średnio wyszło nam 2790 PLN/tona. Polecamy...

 

PYTANKO... Czy nie ma ktoś z Was do odsprzedania palety Porothermu 25 P+W Wienerbergera??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem posyłam :yes:

Wylewki ekstra, równiutkie i gładziutkie :)

Szef Ci załatwi taniej materiał, przywiozą, pomogą w rozładunku :)

Wszystko słownie i sprawnie i tanio :)

Co do tynków na pewno weźmiemy chłopaczka, bo dokladny jest, ale mamy mały problem...

Otóż potrzebujemy mocnego agregatu, albo będziemy musieli czekać aż Energetyka do nas dotrze:(

W sumie i tak poszło nam nienajgorzej:p

Domek stoi a prądu dalej nima :) (miał być w Grudniu ale....no nie do sie Pani bo....)

Dla tych co budują bez dostępu do sieci energetycznej, gazowej, wodociągowej SŁUŻĘ PORADAMI, NAMIARAMI I ROZWIAZANIAMI czasem na miarę średniowiecza :lol2:

 

Sammi ja również poproszę o namiary, to tak na przyszłość ;)

W dodatku my również zaczynamy bez dostępnego prądu, więc poproszę o cenne wskazówki :)

Pozdrawiam wszystkich wyczekujących cieplejszych dni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sammi ja również poproszę o namiary, to tak na przyszłość ;)

W dodatku my również zaczynamy bez dostępnego prądu, więc poproszę o cenne wskazówki :)

Pozdrawiam wszystkich wyczekujących cieplejszych dni ;)

 

ale czegos tu nie rozumie bo wylewki sie robi zazwyczaj po tynkach i wszedzie stojo po 12 zl z pszygotowka a10 jesli sami rozlorzycie styropian i folieno iniema problemu z pradem bo mixsokrety sa zazwyczaj spalinowe a co do tytnkow to bez pradu sie nie obejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...