Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa OŚWIĘCIMSKA


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

JLWW my kupiliśmy blaszak na allegro-muszę się rozejrzeć w papierach to znajdę namiary na firmę-przyjechali gratis i złożyli. Wyszło dużo taniej niż zakup gdzieś lokalnie.Garaż jest już po zimowaniu i wygląda ok- nie przygiął się po śniegu itd.

 

U nas dużo się dzieje!!Udało się wykopać fundamenty, zalać ławy.Teraz ekipa muruje ściany fundamentowe:-)Na tym etapie prac polecam Inżbet(ale jak wiem na forum nie jest to opinia odosobniona) beton szybko, tanio, sprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje sprawdzonej firmy projektującą i wykonującą wentylacje mechaniczne z odzyskiem ciepła, czy spotkał się ktoś może z firmą ASK Sp. z o.o. z siedzibą w Brzeźnicy koło Krakowa?

 

Może ktoś poleci jeszcze inną?

 

masz już tą firmę od WM z reku ?

zastanawiam się nad tym

a bank chce nam dać więcej kasy niż chcieliśmy

miałem z tego zrezygnować aby obniżyć koszty

ale skoro bank sam daje więcej to można skorzystać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem tu nowa, ale do grupy oświęcimskiej chyba się zaliczam. W końcu Grojec to największe sołectwo gminy Oświęcim :-) a właśnie w Grojcu mam (a właściwie to prawie mam) działkę i tam budujemy (zamierzamy budowac :-) ) swój domek wg projektu W-52.12a. Przed nami dłuuuga droga. Najpierw właśnie od budowy drogi muszę zacząc. Mamy tego jakies 90-100 m do zrobienia. Na razie jest tylko wykopane i nawiezione trochę gruzu. Jakby ktos wiedział, że gdzieś ktoś właśnie chce się pozbyc gruzu to ja jestem chętna. Potrzebuję tego tyle, że ło ho ho! Najlepiej za cenę transportu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze z pytankiem. Nie potrafię jeszcze szukac na forum, a poszukuję kogoś kto buduje dom wg projektu W-52.12a (można go znaleźc w wydawnictwie Postaw Dom, Dobre Projekty albo Dobry Dom). Chciałabym wiedziec czy wprowadzali jakies zmiany i wogóle. I czy warto budowac dom z piwnicami. Straszliwie podrażają koszty budowy ale z kolei moja działka jest nachylona z południa na północ i w sumie warto ten spadek wykorzystac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...