Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa OŚWIĘCIMSKA


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

W koncu coś już mam warunki zabudowy dalsze kroki podjęte.

 

Wybór architekta i kierbud w jednym kogo polecacie?szybki i dokładny:)

 

Czy znacie opinie o pracy Pana W.Platy lub Ł.Buczek ?

Pana Bogackiego ktoś nam polecił ale wolałabym kogoś z Oświęcimia zawsze lepiej zna lokalne widzimiśie w Starostwie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu coś już mam warunki zabudowy dalsze kroki podjęte.

 

Wybór architekta i kierbud w jednym kogo polecacie?szybki i dokładny:)

 

Czy znacie opinie o pracy Pana W.Platy lub Ł.Buczek ?

Pana Bogackiego ktoś nam polecił ale wolałabym kogoś z Oświęcimia zawsze lepiej zna lokalne widzimiśie w Starostwie;)

 

Pan Bogacki ma bardzo dobre rozeznanie w starostwie:) mogę ci go spokojnie polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim, poszukuję taniej pospółki do zasypania fundamentów, może macie jakieś namiary? Kurcze w takim upale robota idzie w mękach ale za to opalenizna lepsza jak z ciepłych krajów ^^

 

Witam,

Ja brałem pospółke ze żwirowni w Rajsku. Bardzo tanio wyszła i fajnie się ubiła.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Witam,

 

Czekam na pozwolenie na budowę. Chciałabym jeszcze w tym roku wylać fundamenty. Pilnie poszukuję uczciwego kierownika budowy i dobrej firmy, która wykona fundamenty (bez podpiwniczenia). Heeelp Doświadczeni Koledzy i Koleżanki, czy możecie mi Kogoś polecić? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić miejsce gdzie kupię niedrogą więźbę?

 

Witam, ja osobiście brałem w Harmężach, ale jak się moi stolarze dowiedzieli to dostałem burę. Podobno drodzy... Ja brałem od nich około 14 kubików, krokwie jak po byku 10x20 jętki, łaty i podbitkę i wyszło mnie ponad 12 tysięcy. Całość od razu poszła do impregnacji do Muzeum i przynajmniej po deszczach nie zszedł mi kolorek z drewna, co często widywałem w domkach w okolicy. Podobno jeszcze w Przeciszynie lub Polance jest tartak. Może ktoś inny wie. Ale jeśli chcesz brać więźbę na ten rok to możesz mieć kłopoty, kolega miesiąc temu chciał zamówić to ma termin wrześniowy. Więc szybko się decyduj i zamawiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu coś już mam warunki zabudowy dalsze kroki podjęte.

 

Wybór architekta i kierbud w jednym kogo polecacie?szybki i dokładny:)

 

Czy znacie opinie o pracy Pana W.Platy lub Ł.Buczek ?

Pana Bogackiego ktoś nam polecił ale wolałabym kogoś z Oświęcimia zawsze lepiej zna lokalne widzimiśie w Starostwie;)

 

Ł. Buczek nie znam, za to W.Plata to mój kierownik.

Hmmm, no cóż zachodzi podejrzenie że mogę być mało obiektywny w ocenie gdyż razem pracujemy i osobiście się znamy. Jest z Brzeszcz.

Ja nie mam żadnych z nim problemów, zresztą znają się z szefem mojej ekipy budowlanej i większość spraw załatwiają sami, oczywiście tych o których ja i tak nie mam zielonego pojęcia. Natomiast jeśli chodzi o sprawy które później będę odczuwał ja jako użytkownik domku to zawsze jest rozmowa i konkretne przedstawienie tematu. Wtedy wymuszają na mnie podjęcie decyzji. Ja mogę go z czystym sumieniem polecić, jak i również moją ekipę budowlaną z Panem Julianem Zawadą na czele. Jeśli mam kłopoty z jakimś podwykonawcą to Pan W. zawsze daje mi namiary do kogoś innego i jak do tej pory jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na koniec, prośba o kontakt na sprawną ekipę z okolic Oświęcimia od tynków maszynowych.

 

Jak do tynków to u mnie robił Pan Andrzej Para i jestem bardzo zadowolony, na biało czarnej liście jest kilka pozytywnych opinii innych zadowolonych oraz namiary. To że nie z okolic nic nie przeszkadza bo na czas robót mieszkają w Kętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej i Nel, dzięki za info, tak na marginesie okazuje się, że pracujemy w tym samym miejscu. A Mylasa pamiętam ze szkoły, świat jest mały :)

Co do więźby- większość mamy, z własnego drewna ale potrzebujemy dokupić ok. 5 kubików. Mamy dacharza z okolic Jeleśni, może on coś załatwi ale chcemy mieć porównanie cen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do tynków to u mnie robił Pan Andrzej Para i jestem bardzo zadowolony, na biało czarnej liście jest kilka pozytywnych opinii innych zadowolonych oraz namiary. To że nie z okolic nic nie przeszkadza bo na czas robót mieszkają w Kętach.

Przepraszam jeżeli wykażę się nieznajomością forum, ale mógłbyś podać linka do tej czarno białej listy, ponieważ nie mogę jej znaleźć. Dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...