Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa OŚWIĘCIMSKA


Recommended Posts

Wybraliśmy dachówkę, której, jak się okazuje w całej południowej Polsce nie ma! Psiakość same problemy z domówieniem. Jest to Koramic E 32+ kasztanowa angoba szlachetna. Trzeba było brakujące boczne dachówki u producenta w Niemczech zamawiać. Co prawda nie osobiście a przez sprzedawcę ale same problemy z tym :( Jedno jest pewne - nikt w okolicy takiej dachówki miec nie będzie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

kiszczel polecam Pawła Kiznera z ekipą.

 

tel: 886-059-088

 

Możesz obejżeć mój domal, wyszło im całkiem całkiem :)

 

 

 

 

Z innej beczki.

 

Znacie Pana Jana Fabię? FACHMAN to jego firma, płytki, wykończenia, itd. Robił u mnie, zapaprał mi płytki w salonie fugą epoksydową i nie przyznaje się do roboty. Próbuję się z nim skontaktować, może ktoś mi pomoże, bo nie odbiera telefonów ode mnie. Jakby ktoś zadzwonił i zapytał czy to prawda, to może by się zreflektował i wyczyścił płytki (da się, choć środki do czyszczenia będą kosztowały jakieś 400 zł na jeden salon tylko).

 

 

 

A tak poza tym, to uważajcie na niego, bo pokazał co potrafi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że tu co niektórzy prawie już kończą budowę ! gratuluje ja niestety zwolniłem . Jako że przymierzam się do podłogówki chciałbym polecić wam firmę http://www.dobo.pl/ gdzie zakupiłem bo bardzo niewygórowanych cenach wszystko co było niezbędne . Obsługa i komunikacja na medal ceny można samemu sprawdzić , transport bardzo dostępny . Teraz z innej beczki ja pytałem chłopaków od pana Pary (jak robili mi tynki ) że mają kogoś do wylewek godnego polecenie , być może sami zaczną to robić . Chętnie bym im zlecił ale niestety dopiero w kwietniu 2012. A może macie jakiegoś godnego polecenia rolnika , potrzebuję przeorać i zkultywowac ziemie ( chciałbym już trawke posiać na wiosne ) Pozdrawiam wszystkich budujacych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może macie jakiegoś godnego polecenia rolnika , potrzebuję przeorać i zkultywowac ziemie ( chciałbym już trawke posiać na wiosne ) Pozdrawiam wszystkich budujacych

Skąd kolega jest? Bo jeżeli koło Łodzi (a tak wskazuje profil) to z Oświęcimia nie znajdziesz rolnika chętnego do orania... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
UWAGA OSTRZEGAM Kupiłem całość materiałów na dach w firmie P.P.U.H. NETBUD Anita Głuszek Siedziba: ul. Wadowicka 7/39 43-300 Bielsko-Biała Biuro i Magazyn: ul. Strażacka 81 43-300 Bielsko-Biała dostawa potwierdzona przez w/w firmę 11.10.2011r do dnia dzisiejszego 23.11.2011r nie otrzymałem okien dachowych wartości 4370zł jak również zwrotu pieniędzy pomimo wypowiedzenia umowy do tego kilku tygodniowe opóźnienie w dostawie dachówek i akcesorii (wyobraźcie sobie ekipę która czeka kilka tygodni na dostawę) coś okropnego same kłamstwa i nie odbieranie telefonów do tego brak faktury VAT. Oczywiście sprawa będzie miała swój epilog nie tylko w Sądzie to na moje pocieszenie :). UWAGA istnieje na Allegro Nick: dachy_max oraz po drugim okna_kraj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Czy ktoś ma sprawdzone namiary na firmę sprzedającą okna? Najlepiej z montażem. Marzą mi się takie ze złotymi szprosami.. :rolleyes:

 

 

Chłopaki z Witkowic. 508-289-549 i 515-076-502 Mirpol lub Mirbud, nie pamiętam.

 

 

Konkretni, nie ściemniają i szybcy są. Firma na dorobku znaczy się, starają się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki z Witkowic. 508-289-549 i 515-076-502 Mirpol lub Mirbud, nie pamiętam.

 

 

Konkretni, nie ściemniają i szybcy są. Firma na dorobku znaczy się, starają się.

Potwierdzam, u mnie też montowali, z realizacji i montażu jestem zadowolony. Co do okien będzie można coś powiedzieć po tym jak zamieszkamy. Są to okna z Oknohitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących. Jestem nowa na forum. Mam pozwolenie na budowę i będę zaczynać wczesną wiosną - jak tylko będzie to możliwe.:yes::yes: Będę budować w okolicach Oświęcimia. Mam już podpisaną umowę z wykonawcą na SSO. Czy solidny to to okaże. Buduję wg projektu Archonu dom w majeranku 2N. Aktualnie jeżdżę po sklepach szukając materiałów. Czy ktoś z Was robił pełną płytę fundamentową i zabezpieczenie przed szkodami górniczymi IV kategorii?

 

Pozdrawiam wszystkich budujących i "byle do wiosny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących. Jestem nowa na forum. Mam pozwolenie na budowę i będę zaczynać wczesną wiosną - jak tylko będzie to możliwe.:yes::yes: Będę budować w okolicach Oświęcimia. Mam już podpisaną umowę z wykonawcą na SSO. Czy solidny to to okaże. Buduję wg projektu Archonu dom w majeranku 2N. Aktualnie jeżdżę po sklepach szukając materiałów. Czy ktoś z Was robił pełną płytę fundamentową i zabezpieczenie przed szkodami górniczymi IV kategorii?

 

Pozdrawiam wszystkich budujących i "byle do wiosny"

 

ja mam płytę fundamentową ale bez zabezpieczenia przed szkodami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam płytę fundamentową ale bez zabezpieczenia przed szkodami

 

Oglądałam Twoje wpisy i zdjęcia. Dobrze to wygląda ja mam niestety podwójną płytę i 18 trzpieni - pionowych słupów zbrojonych i wylewanych monolitem. Czy ktoś ma podobne doświadczenia?

Kalumet jeżeli chodzi o prąd to rozumiem że podpisałeś z Kętami umowę o prąd do budynku mieszkalnego i zrobili Ci przyłącz mimo tego, że budynku jeszcze nie było? Czy ktoś to z energetyki sprawdzał?:cool:

 

Aktualnie poszukuję desek szalunkowych, garaża oraz stempli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałam Twoje wpisy i zdjęcia. Dobrze to wygląda ja mam niestety podwójną płytę i 18 trzpieni - pionowych słupów zbrojonych i wylewanych monolitem. Czy ktoś ma podobne doświadczenia?

Kalumet jeżeli chodzi o prąd to rozumiem że podpisałeś z Kętami umowę o prąd do budynku mieszkalnego i zrobili Ci przyłącz mimo tego, że budynku jeszcze nie było? Czy ktoś to z energetyki sprawdzał?:cool:

 

Aktualnie poszukuję desek szalunkowych, garaża oraz stempli.

 

umowę podpisałem na przyłącze po uzyskaniu PnB

skrzynkę postawili przed ruszeniem z budową

ale umowę na dostawę prądu dopiero po zgłoszeniu gotowej inst elektr w domu

zlecając samemu zrobienie projektu przyłącza elektr o wiele szybciej można mieć prąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...