Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa OŚWIĘCIMSKA


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

My też mieliśmy zabić chałupę dechami do wiosny ale z uwagi na bardzo lagodny przebieg zimy coraz bardziej myslimy nad wstawieniem okien , będą to okna z poleconej mi tu " sypty " tam zaproponowano mi okna z Promaru Knurów produkują oni na niemieckim profilu deceuinick , i tu następne pytanie może ktoś z bardziej znajacych sie na rzeczy towarzyszy z forum cos szepnie , a w skrócie ,,,,takie mogą być?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też mieliśmy zabić chałupę dechami do wiosny ale z uwagi na bardzo lagodny przebieg zimy coraz bardziej myslimy nad wstawieniem okien , będą to okna z poleconej mi tu " sypty " tam zaproponowano mi okna z Promaru Knurów produkują oni na niemieckim profilu deceuinick , i tu następne pytanie może ktoś z bardziej znajacych sie na rzeczy towarzyszy z forum cos szepnie , a w skrócie ,,,,takie mogą być?

 

Sypta! Pan który zajmuje się instalacjami, a jego brat oknami. Chyba są z Kobiernic jeśli dobrze pamiętam. Jak Pan od instalacji był u nas na rozmowie w sprawie ewentualnej pracy u nas bardzo reklamował brata:) czy okna maja dobre - nie wiem. Ważne jest jedno - gdzie jest serwis przy ewentualnej usterce i jak działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajoma, która również kupiła u Sypty, miała jedno okno uszkodzone, nie wiem o co dokładnie chodziło, ale panowie monterzy przyjechali, sprawdzili i po kilku dniach wymienili okno na nowe. Także wydaje mi się, że serwis mają dobry.

Mimona a można wiedzieć dlaczego nie wzięłaś tego Pana od instalacji? Pytam bo on właśnie ma mi robić wodę i co i teraz nie wiem czy dobrze robię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimona a można wiedzieć dlaczego nie wzięłaś tego Pana od instalacji? Pytam bo on właśnie ma mi robić wodę i co i teraz nie wiem czy dobrze robię.

 

Oczywiście że mozna wiedzieć. Ponieważ wzięłam kogoś innego:) hehehe. Mieliśmy kilku panów, ostatecznie po konsultacji zdecydowaliśmy się na inną firmę swoją drogą też z Kobiernic. I jestem mega zadowolona. Nie wiem jak robi Pan Sypta....słyszałam że dość dobrze, natomiast wysłowić się nie potrafi (ale przeciez nie ma pisac książki;)). :) Mialam tez okazję rozmawiać z jego byłym pracownikiem - nie mówil pochlebnie o jego pracy. Nasz architekt natomiast wspomniał, że Pan Sypta podobno robi ok, ale Pan którego wzięlismy robi dużo lepiej i nie ma problemu jak cokolwiek potem przy instalacji potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady, przejrzę listę. I mam zarazem kolejne pytanie - szukam bramy garażowej, polecicie którąś z firm?

 

Brame tez polecałam:). Również na naszej liscie. Mnie bramę robił Pan Waldek Serafin http://tech-instal.com.pl/ . Brama wiśniowski. Tak jak już pisałam Pan Waldek jest godny polecenia. Cenę zrobil nam naprawdę najlepszą. Wszystko dziala sprawnie. Wyregulował. Przyjechał bez problemu niedawno podregulowac po wylewkach (trochę z tym zwlekalismy żeby go wezwać bo czasu nie było). Nie wymiguje się od roboty, jest rzetelny, robi wycenę wszystko na tip top. Spróbuj uderzyć do niego. Co do prądu polecałam Pana Damiana Barciaka podaję namiar 790 326 523. Teraz będzie nam jeszcze montował alarm bezprzewodowy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brame tez polecałam:). Co do prądu polecałam Pana Damiana Barciaka podaję namiar 790 326 523. Teraz będzie nam jeszcze montował alarm bezprzewodowy. :)

 

również go polecam

ale teraz może być ciężko u niego z terminem

ma nam jeszcze zrobić pomiary i domontować pierdółkę w alarmie

ale jego żona na jutro ma termin porodu i mówił, że ciężko go będzie zastać w tym czasie

lepiej dzwonić na nr 602 387 711 na tym numerze odbiera tel od nieznajomych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...