Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa OŚWIĘCIMSKA


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki Nelly za info. A możesz wrzucić jeszcze jakiś namiar adresowy z kim to się uzgadnia. Chcę tam pismo posłać.

Budujemy w Chełmku.

 

Mam pytanie chcę wystąpić o warunki do energetyki. Powiedziano mi, że w projekcie gotowym są takie dane: moc przyłączeniowa Ps = 13,4wW, moc zamontowana Pi = 29,71kW, zabezpieczenie główne 3 biegunowe 32A. Co ma podać we wniosku w punkcie "Określenie mocy przyłączeniowej dla każdego miejsca dostarczania (z dokładnością do 1 kW), przewidywane roczne zużycie energii elektrycznej, przewidywany termin rozpoczęcia poboru energii elektrycznej" Wpisać wartości dla jednej fazy czy trzech???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie kominków: czy znacie jakąś firmę którą możecie polecić jeśli chodzi o wykonanie kominka?jakie macie u siebie w kominki jakiej firmy? Jestem na etapie właśnie wyboru tego "cuda" i mam mały problem :confused:

 

Jak sobie w końcu postawimy domek, to będziemy instalować kominek z płaszczem z firmy: http://www.makroterm.pl/.

Polecam, popatrz na komplety promocyjne z kotłem gazowym i zasobnikiem.

 

Co do pytania o pompy podłogówki to nie ma sensu, żeby non stop goniły. Podłoga kumuluje ciepło. Jak spada temperatura na zasilaniu (wygasa albo wyłącza się kocioł), to niech zatrzyma się też pompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kominkow my posiadamy byrskiego z płaszczem oczywiscie. Polecam. Długo wybieraliśmy i uznaliśmy że taki będzie najlepszy. Co do wylewek nie polecam pana Marszałka. U nas wylewki popsuł. Niestety sa nierówne, źle zrobione i za "chude". Chłopaki gratuluje mieszkania. Co do styropianu z austrothermu najlepiej kupić w firmie bezpośrednio :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mylas a masz informacje jak w ogóle p.Para stoi z terminami???długo wcześniej trzeba z nim rozmawiać???

W zeszłym roku jak się z nim umawiałem na tynki to około miesiąca wcześniej, ale to trzeba przedzwonić i pogadać bo to różnie u nich bywa bo czasami chcą wchodzić z marszu ponieważ oni są z Podhala i raczej układają sobie roboty tak żeby im to logistycznie pasowało. Teraz podobno robią w Grojcu poddasze więc pewnie jak skończą to mogą chcieć zrobić coś w okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do styropianu z austrothermu najlepiej kupić w firmie bezpośrednio :)

 

Tu się muszę nie zgodzić, bo my też próbowaliśmy kupić u nich bezpośrednio i cene podali dużo wyższą niż na składach w oświęcimiu, a to z tego względu iż, składy mają u nich już wyrobione upusty a zwykły człowiek nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...