Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa OŚWIĘCIMSKA


Recommended Posts

Witam,

Szukam "speca" do pociągnięcia wody, prądu i gazu z domu do miejsca przyłącza, ktoś pamięta może jaki to jest koszt? (odległość niewielka ok 30m)

 

Pozdrawiam

JLWW

 

 

WODA - najlepiej okoliczni wodociągowcy, w znaczeniu spółka miejska. Nie będą się potem szczypać jak coś nie pójdzie i będzie trzeba egzekwować gwarancję. Sprawdzone.

 

Prąd - polecam P. Tomalę - 604 073 481 - gość pracuje w energetyce, więc z niczym nie miał problemów.

 

Gaz - polecam P. Syptę - 608 079 945 - kompleksowo z papierami mi pozałatwiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dawno mnie tu nie było! Pozdrawiam wszystkich. PNB właśnie się uprawomocniło. Czas pomyśleć o jakiś wykonawcach. Gdzieś była biała lista z naszej okolicy i nie potrafię jej teraz namierzyć. Gdzie to jest?

 

Witaj.A konkretnie czego szukasz??Ekipy budowlanej?Ja śmiało mogę polecić firmę Marbud z Andrychowa.Chłopaki świetnie się spisują, na budowie porządek, robota pali się w rękach. Jestem na etapie krycia dachu- a firma ta do tej pory robiła wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.A konkretnie czego szukasz??Ekipy budowlanej?Ja śmiało mogę polecić firmę Marbud z Andrychowa.Chłopaki świetnie się spisują, na budowie porządek, robota pali się w rękach. Jestem na etapie krycia dachu- a firma ta do tej pory robiła wszystko.

 

a może mi pani napisać na privle biorą za budowe ogolnie lub za poszczegolne etapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poszukuję fachowca do budowy domu, murarza, cieśle zbrojarza w jednej osobie.

Bardzo proszę o namiary

 

Polecam moja ekipę chłopaki z Chełmka, ale dojeźdzają gdzie potrzeba - Kraków, Śląsk. Firma nazywa się ULMAR Dachy. Nie ma dachu z którym by sobie nie poradzili. U mnie robili od murowania ścian - niestety żałuję, że wcześniej się z nimi nie skontaktowałam, bo inna firma popsuła mi fundamenty. Robią szybko, czysto i sprawnie. Teraz kończą murować szczyty i nareszczcie zaczną dach.:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to może troche z innej beczki , bo o kolektorach jeszcze zdaje sie dyskusji u nas nie było . Poczytałem troche o tym na forum i zdaje sie jestem jeszcze bardziej głupi niż wcześniej bo każdy chwali co innego .

To może trzeba poszukać na własnym ( czyt. oświęcimskim ) podwórku , może w Was już jakieś posiada (prosze o opinie) no i podstawowe pytanie płaskie czy rurowe ?

A jeszcze jedno miał ktoś do czynienia z firmą ekosun z bielska mają one i chwalą rurowe ale mają jakieś chinskie i tu instynkt samozachowawczy każe mi uciekać ale z drugiej strony przedstawiciel od nich mówił jakby z sensem ( ale czy to nie chywyt marketingowy) no i cena dość przyzwoita bo niecałe 7 tysi .

Więc prosze o opinie i uwagi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...