Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa OŚWIĘCIMSKA


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No to się pochwalę. Od dwóch miesięcy mieszkamy już w domku. Wykończenie na 80% wewnątrz, z zewnątrz 95% sam budynek, nie mówię o okolicach domku bo tam stan zaawansowania zatrzymał się na 30%. Ale swoje to swoje. Człowiek wraca z jednej pracy i zaczyna drugą, znacznie bardziej satysfakcjonującą. Choć zmęczenie czasem daje o sobie znać i rezygnujemy z co niektórych pomysłów, lub odkładamy je na później... Pozdrawiam wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Kupię cegłę pełna zwykłą, może być rozbiórkowa ok 250 szt.

Jeśli dalej jesteś zainteresowany cegłą, to mam cegłę rozbiórkową z przebudowy przedwojennego domku i powojenną. Ta pierwsza jest większa od obecnie stosowanej. Jak ostatnio przeglądałem-robiłem porządki w obejściu to odłożyłem ich z około 100, reszta jest do odzyskania. Bo tu pojawia się problem, cegłę trzeba przebierać na podwórku i samemu układać. Dużo jest połamanych uszkodzonych ale są i całe. No i trzeba po nią przyjechać do Rajska. Jak Cię to nie przeraża to oddam za pół darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam do sprzedania stemple:

dł. 2,65m-2,75m, ok. 102 sztuk;

dł. 2,75m-2,80m, ok. 54 szt.,

do odbioru na budowie w Łazach/k. Grojca, myślę że cena 4 zł. za sztukę jest uczciwa.

Ponadto posiadam również ok. 32 stempli dł. 3,2 m idealne pod balkon po 5,5 zł.

W razie zainteresowania kontakt tel. 503 56 14 92.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Kto z budujących instalował wentylacje mechaniczną z odzyskiem ciepła? Kto może polecić wykonawce?

Jeżeli to nie tajemnica proszę o info ile wyniósł koszt instalacji z rekuperatorem.

Muszę na dniach podjąć decyzję odnośnie wyboru rekuperatora i firmy instalacyjnej, w tym momencie zastanawiam się nad ORCON 400 HRC z firmy ASK oraz nad Bartoszem i jego instalatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto z budujących instalował wentylacje mechaniczną z odzyskiem ciepła? Kto może polecić wykonawce?

Jeżeli to nie tajemnica proszę o info ile wyniósł koszt instalacji z rekuperatorem.

Muszę na dniach podjąć decyzję odnośnie wyboru rekuperatora i firmy instalacyjnej, w tym momencie zastanawiam się nad ORCON 400 HRC z firmy ASK oraz nad Bartoszem i jego instalatorem.

 

Rzuć okiem sobie jeszcze na Jangaza. Ja raczej n niego się zdecyduję. Brałem wcześniej jeszcze Brinka pod uwagę, ale Jangaz wypadł wg moich subiektywnych kryteriów lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki.

 

Odczyt licznika gazu - czerwiec 2011 - 0m3

- sierpień 2012 - 1274 m3

 

Ogrzewam sie gazem i wodę również mam z gazu. 4 osoby (3 kobiety + 1 facet). Wszędzie podłogówki - 210 m2 podłóg ogrzewanych, w tym 28 m2 garażu.

 

Temperatura w domu - 20,5 - 22 st. C

 

Dla uczciwości dodam, że spaliłem dodatkowo jakieś 5 kubików drewna, kominek rekreacyjny bez żadnych płaszczy i rozporowadzeń.

 

I co, podoba się? Zapraszam do komentarzy :D

 

Na dzień dzisiejszy mam odczyt licznika na poziomie 1438 m3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuć okiem sobie jeszcze na Jangaza. Ja raczej n niego się zdecyduję. Brałem wcześniej jeszcze Brinka pod uwagę, ale Jangaz wypadł wg moich subiektywnych kryteriów lepiej.

 

Dzięki za info, zerknę na 100% ale osobiście nie znam nikogo kto używa reku od Jangaza (ale nie znam też dużo osób które posiadają u siebie w domu wentylację mechaniczną). Na tą chwilę moim typem jest ASK i RENOVENT EXCELLENT. pożyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...