Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Sowio Wolska


Liseczek

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 469
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 4 weeks później...
Temat irlandzkiego desantu to już brodę ma ;-)

A co powiecie o komunikacji gminnej?

 

O szkoda :( już miałam nadzieję, że za kilka lat nie bedę dojeżdżać do pracy do Warszawy, tylko gdzieś bliżej :wink:

Dobrze słyszeć, że jest komunikacja gminna. Zawsze to jakaś szansa dotarcia do domu w sytuacji awaryjnej. Chociaż jak popatrzyłam na częstotliwość kursów to prędzej zadzwonię po sąsiada, po pomoc niż bedę czekać na autobus 3 godziny :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 months później...

Witam grupę sowiowolską!

 

My będziemy się budować w Kaliszkach (niedaleko :) ). Na razie jesteśmy na etapie projektu. Oto to, co wybraliśmy: http://wuwo.home.pl/project.php?cat=2&project=75

 

Jeśli macie sprawdzonych projektantów i ekipy do stanu surowego, to bardzo bym prosił o jakieś kontakty.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Witam grupę sowiowolską!

 

My będziemy się budować w Kaliszkach (niedaleko :) ). Na razie jesteśmy na etapie projektu. Oto to, co wybraliśmy: http://wuwo.home.pl/project.php?cat=2&project=75

 

Jeśli macie sprawdzonych projektantów i ekipy do stanu surowego, to bardzo bym prosił o jakieś kontakty.

 

Pozdrawiam!

 

Witamy rownież,

 

do Kaliszek córcie do przedszkola wozimy,

ale w sumie sama wioske omijamy boczkiem,

kiedys tez szukalismy tam miejsca, ale w koncu na Sowia Wole padlo,

 

niestety ekipy polecic nie mozemy, obecnie sie z nia sadzimy,

nawet musimy sie pochwalic, ze pierwsza sprawa z Sokulskim wygrana, choc jeszcze apelacje przed nami wiec to jeszcze nie koniec,

 

na czarnej liscie o Adamie Sokulskim mozna sobie poczytac i o jego obecnej firmie Faberdom, ale to tak przy okazji, ostrzezenie, bo na firmy absolutnie uwazac trzeba, kazdy z nas tu zapisanych ma swoje te dobre i te zle doswiadczenia...

ale koniec o tym,

 

a za Maja dolaczamy prosbe o czeste wizyty na forum, bo faktycznie sie LENIWIE (zimowo) zrobilo...

 

pozdrawiamy i powodzenia zyczymy,

polecamy sie na przyszlosc,

co mozemy to pomozemy :-)

 

monika i jjj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam czy ktokolwiek budował, buduje lub będzie w najbliższym czasie budował z thermomuru lub może w podobnym systemie np izodom.

Szukam wszelkich danych na taki temat. Doświadczeń z budowy i z mieszkania. No i szukam kierownka budowy, który ma doświadczenie w domach w tym systemie

Info proszę bezpośrednio na maila [email protected]

pozdrawiam

Liseczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 3 weeks później...
Witam Wszystkich ponownie!

Mam pytanko czy coś wiecie na temat kanalizacji w Sowiej Woli Folwarcznej bo żadko tam przebywam i ostatnio widziałem że coś ciągną w wioskach wcześniejszych.

 

witam,

ano z ta kanalizacja to jest tak:

zebranka nt. byly jeszcze w 2008 przed wakacjami,

obecnie mamy oplacony projekt doprowadzajacy (koszt - jakies chyba 250zl), choc najpierw podobno glowna droga pojdzie,

idzie im to jak krew z nosa, niestety, dziur narobili, ze ho ho,

szczegolow szukaj: http://www.czosnow.pl/news.php

pozdrawiamy majowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Domek powoli się stawia w Cybulicach. Z uporem maniaka trzymam się technologii Thermomur;) Przypominają mi sie dziecięce czasy zabawy klockami;)

Gdyby nie pogoda to by pewnie więcej juz stało. A tak własnymi rękami we dwóch z ojcem powoli stawiamy domek.

Fundamenty staneły szybko, ściany się powoli budują, już podniosły się na dwa metry przeszło. Dla mnie to wiele bo sam je stawiam;)

I tak powoli szukam kogoś kto zrobi to czego sam nie dam rady.

I tak pytam czytających:

Czy macie może namiar do kogoś kto zrobiłby mi więźbę a później położył dachówkę na to. Szukam jakiegoś naprawdę godnego zaufania gościa no i oczywiście mozliwie najtańszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...