Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Sowio Wolska


Liseczek

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 469
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Domek powoli się stawia w Cybulicach. Z uporem maniaka trzymam się technologii Thermomur;) Przypominają mi sie dziecięce czasy zabawy klockami;)

Gdyby nie pogoda to by pewnie więcej juz stało. A tak własnymi rękami we dwóch z ojcem powoli stawiamy domek.

Fundamenty staneły szybko, ściany się powoli budują, już podniosły się na dwa metry przeszło. Dla mnie to wiele bo sam je stawiam;)

I tak powoli szukam kogoś kto zrobi to czego sam nie dam rady.

I tak pytam czytających:

Czy macie może namiar do kogoś kto zrobiłby mi więźbę a później położył dachówkę na to. Szukam jakiegoś naprawdę godnego zaufania gościa no i oczywiście mozliwie najtańszego.

 

Szukaj na forum, jest tu wielu sprawdzonych fachowców. Ja swoich specjalistow od dachu nie polecam, bo strasznie nieterminowi byli :cry:

Powodzenia.

PS jak będziesz chciał dobrych tynkarzy cement-wap. to zgłos się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 months później...
  • 9 months później...

Witam !

Sporo czasu minelo od postu adebkowskiego i jakas dziwna cisza w grupie sowiowolskiej, pomimo ze sporo domków w Sowiej Woli i okolicy sie buduje. U adebkowskiego krzaki juz dawno wyciete a domek stoi pod dachem. ;)

Moja budowa tez jest w Cybulicach, aktualnie robi się więźba. Gdyby ktoś potrzebował stemple to na sprzedaż mam około 180 sztuk o długości 2,85 m. Mogę sprzedać w całości lub ile komu potrzeba. Cena 4,5 zł za sztuke do negocji w zależności od ilości.

Polecam bo nie są to jakieś cienkie psztyczki tylko porządne grube sosnowe stemple.

 

http://wszechnica.nazwa.pl/maciek/images/DSCF4862.jpg

 

Telefon: 501 922 889.

Pozdrawiam, Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 10 months później...
Mieszkam sobie jakiś czasw tych Cybulicach Małych swoją drogą. Wcześniej temat już wynikł ale uspokojony go zaniechałem. Chodzi mi dokładnie o przetwórnię pasz "Rut-Pasz". Działała sobie taka radośnie w Cybulicach i smrodziła niemiłosiernie. Swego czasu dowiedziałem się że właściciel wszelkie pozwolenia posiada a mieszkańcy już próbowali wieś "odsmrodzić" (czyt zakazać właścicielowi działalności" ale się nie dało. Potem wyszło, że z powodów różnych przetwórnia kończy działalność i od początku roku 2011 przestaje działać. Słychać również było że aktualnie właściciel pozwoleń na tą działalność już nie posiada. Niestety od jakiegoś czasu smrodek padliny pojawia się znów. O dziwo w weekendy (czyżby działalność nielegalna). Czy ktoś może wie jaki jest aktualnie status tej przetwórni oraz jak przyszłościowow sprawa wygląda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...