Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Sowio Wolska


Liseczek

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 469
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Spadamy :cry:

I myślę, że jeśli inni nadal tak będą się udzielać :x przyjdzie nam zmienić nazwę grupy na:

"Grupa Mai i Grzesia" :wink: :wink:

 

Ależ nie jest tak źle :D :D :D

Ja zagladam tutaj dużo cześciej niż się wpisuję, jak bedę miała jakieś "budujące: info w rodzaju "mam stan zero" albo "własnie skończyli mi ściany" to będę pisać częściej ... na razie tkwimy w ziemi :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ambroma, Grzegorz,

 

Jak sytuacja budowlana? Dostałam namiary na ponoć sensownych miejscowych instalatorów od wody i elektryczności. Będę się z nimi kontaktować to powiem jak to wygląda w rzeczywistości...

My nadal w ziemi :evil: więc nie dodam nic wiecej :evil:

 

Czekamy na majstra :evil: Musi wylać strop tam gdzie teraz buduje, potem idzie na drugą budowę postawić więźbę, potem na troche do nas, znów do tych co na początku... itd :-?

Mam nadzieję, że nie zostanę z rozbarbraną budową na zimę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tylko gwoli ostrzeżenia powiem ci, że mój wykonawca, z którym podpisałam umowę w marcu, miał tylko skończyć kawałek dachu na budowie z ubiegłego roku, zrobić fundamenty, które też już były zaawansowane w Cybulicach i wejść na moja działkę 1 kwietnia - rezultat: 31 maja, a ja jestem w ziemi!!! Obiecywał, że jak zrobi nasze fundamenty wróci na tamtą budowę murować ściany - rezultat - tam jest strop a u mnie jak wyżej... Sprawdziłaś swojego dobrze? Na pewno dotrzyma słowa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzić :o Słyszałam o nim że to dobry fachowiec bo postawił w okolicy kilka domów, a teraz buduje u mojej sąsiadki garaż, taki duży dwustanowiskowy i na razie spisuje się w miarę terminowo. Ale co będzie dalej tego nie wie nikt :cry: Obawiam się że cale lato i jesień będziemy walczyć z tempem pracy naszych budowlańców :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Późno?

Prawie wcześnie bo z pracy (do której potem pojechałem) wyszedłem 02.30

A dzisiaj z rana juz na działce i spowrotem w pracy

A odbierałem transport materiałów.

Trafił mi sie nawet rozsądny kierowca który przed wjechaniem na działkę obejrzał teren i przez telefon wypytał czy oprócz palików i rury wodnej nie ma jakiś niespodzianek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest dobra wiadomość z tymi materiałami :D

Czyli wszystko zgodnie z planem?

A działkę ogrodzona? Mam trochę mieszane uczucia tak poprostu zostawić wszystko na placu, ale z drugiej strony materiały bud.to nie bochenek chleba, że można wynieść pod pachą :D

Zawsze to dobrze jakby ktoś miał na nie oko :wink:

Powiedz mi która to jest twoja działka :-? Bo wiem gdzie ul.Piwna, ale w którym miejscu? przy samej drodze głównej czy gdzieś w głębi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...