Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Sowio Wolska


Liseczek

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 469
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

U nas ruch się zacznie, mam nadzieję, po świętch. Wchodzi ekipa do dachu.

Jeszcze w tym tygodniu przywiozą dachówkę, która czekała prawie rok w hurtowni :o ale się doczekała. Również w tym tygodniu mamy zamiar zamówić okna. Mam nadzieję, że majster dotrzyma słowa i zrobi w końcu :evil: działówki na górze.Tak więc też coś się dzieje, a przynajmniej się planuje.

Ubiegły tydzień mieliśmy spokojny, z dala od budowy, podziwialiśmy resztki śniegu w Tatrach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Sowiowolanie, budźcie się ze snu zimowego...

Wiosna już jest :p :p i czas ruszyć budowy. U mnie od soboty działa ekipa dachowa tak że wkrótce nie będzie u nas tak szaro-buro tylko czerwoniutko i ceglasto :p :p Na sobotę mam zaplanowane spotkanie z hydraulikiem.

No i mam nadzieję że mój szanowny murarz w końcu postawi działówki na górze, bo obiecuje mi to od miesiąca :evil:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAAAAby...

Jeżeli ktoś może szuka drugiego autka do domu, może dla żony...

Mam do sprzedania Fiata Punto Sole rocznik 1999, przebieg 130 tys. km.

Autko ma świeżo (luty) wymieniane amortyzatory przednie, łożyska w wahaczach tył, płyn hamulcowy, klocki, olej, filtry.

Poza tym opony zimowe na felgach, radio. Zainteresowanym mogę przesłać fotki, bądź zapraszam do obejrzenia na żywo. Tel. kontakt. 600-524-497

Sprzedaję tylko dlatego, że kupiłem troszkę większe autko bardzo okazyjnie od znajomego - Punto było dotychczas samochodem rodzinnym.

 

Pozdrawiam

KrzysiekSw z Grupy Babickiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jesteśmy po spotkaniu z dwoma hydraulikami, pierwszy z polecenia, z doświadczeniem, drugi młody, ale chyba tez wie o co chodzi :wink:

Pierwszy podał od razu koszty, drugi ma sie odezwać po niedzieli. Poczekamy, zobaczymy i mam nadzieję wybierzemy :D Przyjechal tez fachowiec do docieplenia scian zewnetrznych. Jutro ma podac koszty.A w ogóle to juz zamowilismy okna :p Będą ok.10 maja :p No dzieje sie :D i super :p

http://images32.fotosik.pl/204/9f79724237593677med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPRZEDAM pozostałe po budowie:

 

Styropian 10 (bez frezu - podłoga) - 2m3 x 80zł = 160zł

Styropian 15 (frez - ściana) 4,5m3 x 80zł = 360zł

Pustak MAX (288x188x220, Plecewice) 65szt x 2,90 = 188,50zł

Suporeks (12x24x59) 45szt x 4zł = 180zł

Klinkier z rozbiórki (Vega, CRH Klinkier, całe cegły) 85szt x 1zł = 85zł

Siatka ogrodzeniowa (3mm, oczko 6cm, cała rolka 10m) 100zł/rolka

Siatka, max i suporeks stan bardzo dobry, styropian przybrudzony (leżał od jesieni pod tarasem, nie utlenił się), klinkier - wiadomo - z rozbiórki, czyli widać na nim wpływ zaprawy, ale myślę że spokojnie nada się w jakieś mniej widoczne miejsce.

 

Zdjęcia mogę przesłać na PW.

 

WAŻNE: jeśli ktoś będzie zainteresowany, to odbiór własnym transportem (z Janówka k/NDMaz). Nie możemy tu pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...