Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Sowio Wolska


Liseczek

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 469
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mamy okna. Ekipa dwuosobowa, ale bardzo sprawna,poszlo szybko dzis od 8 do 13. Na prośbę Reni zdjęcie, ale nie najlepsze bo padał deszcz.

Co do okien to mam trochę mieszane uczucia :wink: Może się przyzwyczaję :-? ale na razie bez większego zachwytu :cry:

http://images29.fotosik.pl/216/890eafcc27fa37fcmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maju, mam nadzieję, że jutro otrzymam jakąś wiążącą informację od tynkarza, bo na razie to powiedział tylko, że ma pracę na czerwiec, więc u mnie wszystko musi dokończyć do końca miesiąca.

Domek super wygląda!!! a co jest z oknami, że jesteś tak rozczarowana???? kwestia estetyki czy jakości???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do jakości to wszystko wygląda OK, ale tak naprawdę to wyjdzie "w praniu", czyli w użytkowaniu. Mamy 7-letnią gwarancję więc chyba jest to jakieś zabezpieczenie :wink: Moje wątpliwości są natury estetycznej :-? Bo nie wiem czy nie lepiej wyglądałaby inna opcja :wink: Wiesz pewnie jak to jest z wyborami i podejmowaniem decyzji :roll:

Dziś spotykam się z elektrykiem. Dzięki za pamięć o tynkarzu, ale jak ma zajęty czerwiec to trochę kiepsko, bo ja chciałabym go właśnie w czerwcu.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Hej Założyciele Grupy Sowio-Wolskiej :p Minął Wam roczek jak mieszkacie :D

Napiszcie jak się mieszka, co nas czeka w Sowiej :wink:

Plusy :p A może są też minusy :cry: O komarach już wiemy :evil: , a co jeszcze Wam dopieka? czego brak?

Ruszcie się trochę na forum, bo za chwilę będę pisać sama z sobą :wink: :cry: :evil:

 

Ja nadal, niestety, buduje. A mialo byc tak pieknie i szybko;-)

 

Mozecie polecic jakiegos hydraulika z rejonu Sowiej i okolic? Potrzebny do podlaczenia szamba i doslownie podciagniecia instalacji do jednego kranu w garazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko sie odzywam bo może nie ma o czym :) Tym razem jednak musze przestrzec budujących przed betoniarnią w Czosnowie. Na ostatnim betonowaniu postanowili zarobić...

 

otóż betonowanie wieńca wyliczyli ze zajeło pompie 3 i pół godziny z dojazdem za jedyne 1000 zł netto. niby kupuje sie beton a drugie tyle sie płaci za pompe.

 

"no bo trzeba pompe rozstawic i umyc" co mnie to obchodzi mówiac szczerze...

 

Jakby gość myl pompe 7 godzin to tez by mnie za to obciazyli? Dla mnie to wyludzanie kasy. Tak wiec ostrzegam. I pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 4 weeks później...

No to super :p Gratulacje i pozdrowienia dla małżonki :D Tak myślałam, że pewnie sprawy rodzinne Cię pochłoneły. Hudraulika mam ale drogi i teraz na urlopie, o stolarzu nic nie słyszałam. U nas robią tynki. jak będziesz chciał cementowo-wapienne to juz ich umawiaj. Ekipa miód-malina :p :p Polecam.

Do zobaczenia w Sowiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem całkowicie nowy na forum więc i pytanie jak od nowicjusza;)

Zamierzam kupić projekt domu APIS 3. Widzę że projekt jest w miarę popularny. Chciałbym również zobaczyć wykonany projekt na włsne oczy. Jak rónież podyskutować z budowniczymi. Czy jest w grupie ktoś kto powyższy projekt buduje lub zbudował?

Proszę o kontakt

 

Liseczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem całkowicie nowy na forum więc i pytanie jak od nowicjusza;)

Zamierzam kupić projekt domu APIS 3. Widzę że projekt jest w miarę popularny. Chciałbym również zobaczyć wykonany projekt na włsne oczy. Jak rónież podyskutować z budowniczymi. Czy jest w grupie ktoś kto powyższy projekt buduje lub zbudował?

Proszę o kontakt

 

Liseczek

 

Ja nie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...