Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Sowio Wolska


Liseczek

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 469
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja też mam zamiar zacząć budowę w tym roku, ale termin jeszcze nieznany :roll: Mam nadzieję że uda się w maju :)

Pozdrawiam

 

Szczególnie że będąc dzisiaj "u siebie" widziałem że w Folwarcznej budowa wodociągu idzie całkiem sprawnie.

 

Sorry, nie rozumiem :o Ja nie jestem z Folwarcznej :evil: tylko w normalnej Sowiej, ul.Wierzbowa, chyb niedaleko Ciebie :D I wodę już mamy :D

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to mi się pomieszało. Trzeba się koniecznie spotkać coby utrwalić co, kto i jak.

 

Złożyłem dzisiaj wniosek o PnB. :-)

 

Nie ma sprawy :D

Co do spotkania, to aby do wiosny :D :D :D ale musimy się sprężać bo jak wpadniemy w tryby maszyny budowlanej może być kiepsko :wink:

Pozdr.

Jak wpadniecie w te tryby to wtedy będziemy się na budowach odwiedzać... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, nie rozumiem :o Ja nie jestem z Folwarcznej :evil: tylko w normalnej Sowiej, ul.Wierzbowa, chyb niedaleko Ciebie :D I wodę już mamy :D

Pozdr.

Mh... Wierzbowa...

A w którą to strone od Piwnej?

Rozwój Panie pełną gębą... nazwy "ulic" mamy we wsi.

 

Bardzo blisko.... :D

Jadąc od strony szkoły, mijam po prawej Piwną, dojeżdżam do końca i skręcam w lewo. Na łuku szosy, pierwsza w prawo to Wierzbowa. Jest to prywatna droga więc wygląda dość niepozornie :wink: brak asfaltu :cry: , ale nazwę ma. Nasza działka jest po lewej stronie, w głębi. Stoi tam teraz drewniana szopka i kibelek :oops:

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że jeżeli chodzi o płoty to na szczęście. Chociaż i tak wydaje mi się po krótkiej wycieczce w Polskę, że cały kraj jest pozagradzany tymi "potworkami". Być może to dlatego, że tak przyciągaja wzrok swoją brzydotą...

Myślałam, że zagadka nie bedzie łatwa, bo nie widać drogi z NDM do Leszna. :lol: Zjeździliśmy całą okolicę poszukując działki, ale aż tak dobrze się jeszcze nie orientuję, aby poznawać miejsce po wybudowanych domach, cóż wszystko przed nami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...