Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Najnowsza grupa Wrocław i okolice - zaczynamy na wiosnę 2009


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 664
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 4 years później...
Klodziki, moim zdaniem najważniejszy jest montaż okien , ja wybrałem Jezierskiego bo widziałem , że i właściciel firmy jest bardzo solidny i pracownicy montujący okna są profesjonalistami, dlatego się na nich zdecydowałem. Właściciel jest w branży lat kilkanaście, zrobił mi 4 godzinny wykład o oknach i profilach. Cena taka sama jak Avente, a okna 100 razy lepsze. Firma jest z Oleśnicy.

 

I się może jeszcze Bauman nazywa ? Zgadzałby się ta metoda na wykład itd. Obyś reklamacji nie musiał zgłaszać - bo wtedy pan Mariusz ma Cie w dupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście firma Bauman, biuro w Oleśnicy i we Wrocławiu na Jaracza. Okna Jezierskiego i tańsze Salamandry są zamontowane w biurze w Oleśnicy. Ja brałem okna, bramę garażową z Krispola, żaluzje z siłownikami, wszystko w kolorze orzecha. Najlepiej zadzwoń do właściciela i umów się na rozmowę wtedy zobaczysz różnicę w traktowaniu klientów przez niego w porównaniu z innymi firmami. tel. 501349473 Pan Mariusz Sobiela. Pozdawiam.

 

No jak kupujesz :) Zareklamuj a poczujesz różnicę. Dwa miechy czekam i ciagle albo nie wie, albo na wakacjach, albo na wyjeździe albo coś tam innego........... generalnie zawiodłem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...