Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Najnowsza grupa Wrocław i okolice - zaczynamy na wiosnę 2009


Recommended Posts

bartilop napisał:

 

Ja bede zamawial szambo okolo lipca sierpnia. A Wy jak planujecie?

 

moze być lipiec albo sierpień , chociaż wolę lipiec , im szybciej zakopię to coś , tym lepiej bedzie wyglądała działka 8)

My budujemy się po zachodniej stronie Wrocławia- czyli naŚrodę Śląską :wink:

 

Ja pod koniec lipca mam planowany SSZ wiec po tym etapie bede zajmowal sie takimi sprawami jak instalacje i wlasnie szambo.

Ja tez buduje sie na zachod, okolice Lutyni. Wiec bylo by dobrze sie zgrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 664
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

bartilop napisał:

 

Ja pod koniec lipca mam planowany SSZ wiec po tym etapie bede zajmowal sie takimi sprawami jak instalacje i wlasnie szambo.

Ja tez buduje sie na zachod, okolice Lutyni. Wiec bylo by dobrze sie zgrac.

 

no to super bo my okolice Brzezinki Sredzkiej :D :D :D :D :D

skoro tak to powiem tacie zeby szukał w miare tanich i dobrych , poczekamy do konca lipca , toz to przeciez za chwilkę 8) 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalałem strop :D :D :D

Ryska -Również gratuluję !!! :D teraz można grillować na podłodze :D

 

Ja mam wrażenie że tego nigdy nie doczekam :(

Powoli załapuje doła psychicznego :roll:

Ryska - napiszę Ci co mówię innym - pomyśl, że inni nie mogą zrobić nic są chorzy, lub nie mają pracy, a ty ''BUDUJESZ DOM'' i myślę, że po za tymi wszystkimi dołami, dołkami i kałużami w duchu się cieszysz i ciesz się chwilą, bo nikt nie powiedział, że nie może być gorzej :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyśl, że inni nie mogą zrobić nic są chorzy, lub nie mają pracy, a ty ''BUDUJESZ DOM'' i myślę, że po za tymi wszystkimi dołami, dołkami i kałużami w duchu się cieszysz i ciesz się chwilą, bo nikt nie powiedział, że nie może być gorzej :wink: :D

 

święta prawda, wiem, że nie zauważa się zdrowia, pracy, tego co się ma, ale jesteśmy tylko ludźmi i rzadko kiedy porównujemy się do tych "gorszych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyśl, że inni nie mogą zrobić nic są chorzy, lub nie mają pracy, a ty ''BUDUJESZ DOM'' i myślę, że po za tymi wszystkimi dołami, dołkami i kałużami w duchu się cieszysz i ciesz się chwilą, bo nikt nie powiedział, że nie może być gorzej :wink: :D

 

święta prawda, wiem, że nie zauważa się zdrowia, pracy, tego co się ma, ale jesteśmy tylko ludźmi i rzadko kiedy porównujemy się do tych "gorszych".

 

Słowo ''gorsi'' trochę dziwnie brzmi, ale pewnie chodziło Ci o tych, którym się nie wiedzie :( :( , ale koło fortuną się toczy.............mam nadzieję, że będziemy wszyscy mieć pracę, zdrowie i siły na budowę, a później możliwość spłaty kredytów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i żeby .............. jeszcze zostało na wycieczkę z ciepłym morzem :roll: :oops: (oczywiście dla wszystkich którzy lubią)

 

a tak sobie powybrzydzam, a co :roll: :wink:

 

 

dostałam wiadomość że na wtorek mam zamawiać chudziaka :D

jednak coś idzie do przodu 8)

 

To my w górki :lol: :lol: :lol:

No proszę, ktoś tu marudził przed chwilką, a już chudziaczka będzie lać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak trochę z innej beczki. Potrzebuję wykonać przyłącze wody i gazu, a co za tym idzie całą niezbędną (?) papierologę. Mam już zgodę na warunki przyłącza wody i złożyłam już pismo o przyłącze gazu (zarówno infrastruktura gazu jak i wody jest już w drodze). Kwestia mapek... Geodeci wołają sobie 800-1000zł. Biura projektowe średnio 800. No i oczywiście wszędzie trzeba czekać kilka tygodni. Stąd moje pytanie - jak zgrać załatwienie przyłącza wody i gazu, aby dwa razy nie płacić za mapy do celów projektowych (woda będzie pewnie za miesiąc, a gaz najszybcie przyłączą za rok :-? ). A może macie jakichś tańszych geodetów i projektantów?

Będę wdzięczna za namiary na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryska[/b] GRATULUJE CHUDZIAKA :D :D :D :D

 

Meganka ma racje ,trzeba sie cieszyc tym co mamy ,mimo frustracji zwiazanych z budowa :wink: :wink:

 

Mnie denerwuje ,ze jeszcze nie zaczelam ,ale obiecalam sobie ,ze w wakacje zaczynam zalatwiac papierki :D :D .Ciekawe ile mi zejdzie i czy nie osiwieje z nerwow :-? :-? :-? :wink: [/b]

 

MRS.CONSTR. - będzie dobrze, a potknięcia muszą być, więc wkalkuluj je w załatwianie, będzie łatwiej , gdy coś pójdzie nie tak :lol: :lol: :lol:

Nam zajęło jakieś 2 m-c, ale teraz z wodą to powalczymy i zaraz się okaże, żę będziemy wybudowani, a nie będziemy mieć wody :evil: :evil: :evil: :evil:

W najborszym przypadku sołtys zajmuje się rozwożeniem wody - czyż nie cudownie........................... więc po co walczyć o to, żeby ludzie mieli wodę w domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryska[/b] GRATULUJE CHUDZIAKA :D :D :D :D

 

Meganka ma racje ,trzeba sie cieszyc tym co mamy ,mimo frustracji zwiazanych z budowa :wink: :wink:

 

Mnie denerwuje ,ze jeszcze nie zaczelam ,ale obiecalam sobie ,ze w wakacje zaczynam zalatwiac papierki :D :D .Ciekawe ile mi zejdzie i czy nie osiwieje z nerwow :-? :-? :-? :wink: [/b]

 

MRS.CONSTR. - będzie dobrze, a potknięcia muszą być, więc wkalkuluj je w załatwianie, będzie łatwiej , gdy coś pójdzie nie tak :lol: :lol: :lol:

Nam zajęło jakieś 2 m-c, ale teraz z wodą to powalczymy i zaraz się okaże, żę będziemy wybudowani, a nie będziemy mieć wody :evil: :evil: :evil: :evil:

W najborszym przypadku sołtys zajmuje się rozwożeniem wody - czyż nie cudownie........................... więc po co walczyć o to, żeby ludzie mieli wodę w domu :)

 

Co racja to racja Meganko :)

Hmm.. :-? Z tym rozwozeniem przez soltysa to moze byc niezly pomysl :wink: :wink: zawsze jakies informacje naplyna ze wsi :wink: :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...