Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Najnowsza grupa Wrocław i okolice - zaczynamy na wiosnę 2009


Recommended Posts

Witam Wszystkich,

chciałabym powoli dołączyć do grona budujących we Wro i okolicach. Obecnie mieszkamy we Wrocławiu, a nasz dom powstanie już prawie pod Oleśnicą. Jesteśmy na etapie czekania na pozwolenie na budowę. Planujemy ruszyć w marcu. Wkrótce mam dostać wyceny poleconych nam wykonawców. Jeśli macie sprawdzonych budowlańców do SSO, to bardzo proszę o namiary. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 664
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witaj, polecam swoją architektkę. Namiary mogę przesłać na priv, a w moich komentarzach jest link do strony, gdzie jest sporo fajnych projektów. Przez prawie rok borykaliśmy się z jednym architektem i nie mogliśmy wybrnąć z pewnych rzeczy i miało się skończyć pewnymi kompromisami (co przy kosztach budowy domu było trochę wkurzające). Kiedy trafiliśmy do Niej, wszystko jest dokładnie tak jak chcieliśmy. Zajęła się też wszystkimi formalnościami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam,

 

Szukam sprawdzonej i polecanej ekipy budowlanej, która wykona dla mnie:

- ocieplenie poddasza wełną o gr.18cm pomiędzy krokwiami,

- położenie drugiej warstwy wełny na stelażu o gr. 10 lub 12cm,

- ułożenie paroizolacji,

- zabudowa płytami g-k na gotowo pod malowanie,

- ułożenie podłogi na strychu z płyt OSB,

- zamontowanie drabinki na strych.

 

Miejsce budowy Święta Katarzyna, termin realizacji prac V-VI 2010.

Wiadomość proszę kierować na priv.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Witam wszystkich Budujących :) Zamierzamy się budować w gminie Kąty Wr. Czekamy teraz na zmianę mpz, który zmieni status upatrzonej przez nas działki na budowlaną.

 

Jest tu może ktoś z naszej strony Wrocka?

 

pozdrawiam

 

Monika

aka Tatarak :)

Hej :D

My z tej samej gminy :D Kiedy zamierzacie zacząć budować ? Macie już wybrany projekt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Ryska :)

 

Na razie jesteśmy umówieni z właścicielem na kupno działki, którą nam wydzieli z większego kawałka, co trochę potrwa, ale mam nadzieję, że uda się transakcję sfinalizować nie później niż do połowy roku.

 

Potem papierkowa robota - przyłącza i pozwolenie. Myślimy o projekcie Alter Ego z pracowni Krajobrazy:

http://www.krajobrazy.com.pl/projekty_domow/alter_ego/#nowhere

 

w międzyczasie moja silniejsza połowa będzie być może zmuszona wyjechać na kilka(naście?) miesięcy do pracy w stolicy, a sama chyba się nie podejmę rozpoczęcia inwestycji. więc dokładnie trudno powiedzieć, kiedy zaczniemy. chciałabym wiosną 2011 :)

 

A Ty? Macie projekt? Kiedy zaczynacie?

 

pzdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Hej

Witam wszystkich Budujących :) Zamierzamy się budować w gminie Kąty Wr. Czekamy teraz na zmianę mpz, który zmieni status upatrzonej przez nas działki na budowlaną.

 

Jest tu może ktoś z naszej strony Wrocka?

 

pozdrawiam

 

Monika

aka Tatarak :)

 

Witam gminnego krajana

Ja zacząłem w czerwcu w Małkowicach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

My zaczynamy na wiosnę budowę w okolicy Łagiewnik/Dzierżoniowa - czy jest tu ktoś z okolicy? Teraz jesteś my na etapie szukania ekipy budowlanej do stanu surowego - mamy pozwolenie na budowę, prąd nadziałce, jeszcze wodę musimy podłączyć jak zima odpuści (byle szubko w tym roku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm no to tak - my mamy parterówkę z użytkowym poddaszem - tu link: http://dobreprojekty.pl/projekt_w4912b.html

Kupiliśmy ten projekt wraz z aneksem wykusza. Samego projektu w zasadzie nie zmienialiśmy - dodaliśmy tylko grzejnik na strychu nad garażem - będziemy z niego robić pokój. I dodaliśmy kilka okien. Szukamy teraz ekipy i robimy sobie wstępny kosztorys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Agata0209

 

My budujemy, tzn. zaczniemy na wiosnę miejmy nadzieje:) dom o podobnej bryle z wykuszem i z garażem (ale w bryle domu), dodatkowo częściowo na elewacji ma być deskowanie (wg projektu indywidualnego, bo jakoś żaden z gotowych nie podobał nam się tak do końca, za dużo zmian trzeba by wprowadzić)

 

Tak na marginesie, czy ktoś z forumowiczów buduje w gminie Długołęka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...