Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Słupsk - Kobylnica


Recommended Posts

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

WItam, co tu tak cicho ? Widzę, że wszyscy chyba powykańczali swoje domki , że cichutko jak myszki siedzą :) U nas robota idzie do przodu. Łaieneczka się robi, gładzie są, teraz czas na wybór kolorów na ścianki, potem podłoga i drzwi :) Nie mogę w to uwierzyć , że już tyle za nami :) Rozpczynami procedure odbioru :) Aby do czerwca zdążyć :) a w lato na spokojnie się wprowadzić :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posluchajcie, jako ze FM sie zgodzilo na umieszczenie tej akcji

to chce Was rowniez prosic o pomoc dla Coreczki naszej forumowiczki E&K.

 

Wiem, ze przy budowie pieniazki sa potrzebne, ale tutaj liczy sie kazdy grosz, kazda zlotowka..

chodzi o zbiorke pieniazkow na operacje serduszka, gdzie w Polsce lekarze nie daja takich szans, a w Rzymie tak...

mamy czas do 1 marca, a kwota jaka trzeba uzbierac to 29000Euro.

Na dzien wczorajszy udalo sie zebrac 54500zl

 

Tutaj znajdziecie wiecej informacji w tej sprawie

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?223275-C%C3%B3reczka-E-amp-K-potrzebuje-pomocy-wada-serca!!!!

 

My sie tez dolozylismy, i ja staram sie umieszczac informacje na swoim koncie fb.

Jezeli macie taka mozliwosc, to nie badzcie obojetni i tez pomozcie.

 

Mam nadzieje, ze sie nie gniewacie za umieszczone tutaj ogloszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
co u was forumowicze słychać ?? my stoimy przed dylematami wyboru koloru w naszym domku, podłóg i drzwi , łazienka prawie gotowa - choć kilka osób zerknęło wstępnie i się nie podoba - dla mnie jednak będzie to łazienka moich marzeń :) wrzuciłam kilka nowych zdjęć naszej łaźni ale jeszcze w powijakach jakby chciał ktoś zerknąć :) wystarczy wejść w link poniżej :D pozdrawiam wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy wejść w link poniżej :D pozdrawiam wszystkich

 

ja nadal nie widze tych linkow tutaj :(

nawet swojego...

zglaszalam problem i cisza...:sick:

 

ja dylematow z kolorami nie mam... bedzie biel :D

jak juz zamieszkam i oswoje sie ze wszystkim to bede wiedziala gdzie i co dodac..jak poprawic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio też miałam problem, nie mogłam dodawać postów na żadnym z forum, pisałam kilka razy i pomogli, coś było nie tak, trzeba bylo odblokować konto - czy jakoś tak. U nas kolory będą panować raczej szarość, biel i czerń. Dzieci chcą oczywiście swoje kolorki - córcia zieleń, a synuś dopiero 2 latka więc zobaczymy, bo za dużo jeszcze o kolorach nie mówi tylko narazie o bum-bumach. Drzwi postanowione - będą białe. Chcemy pomalować wszystko przed założeniem podłóg i drzwi, dlatego już kolorki wybieramy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na co mocowaliście listwy maskujące do drzwi wewnętrznych?

 

Santosz coraz częściej stosuje się ościeżnice regulowaną z tzw opaskami, których pióro wkłada się do ościeżnicy. Jest to element ruchomy, czasem montażyści dają trochę silikonu by nie był zbyt luźny. Chyba że ktoś zakupuje ościeżnice stałe gdzie potem do obrobienia ich potrzebne są z jednej strony ćwierćwałki z drugiej zaś opaski które przychodzą na ścianę, tu często idzie również na silikon neutralny lub na klej montażowy. Jak ktoś chce mieć ładnie estetycznie zamontowane to najlepiej się spisują ościeżnice regulowane, warto dołożyć kilkadziesiąt złotych...nawet jak nie ma węgarków co często się zdarza, dobry montażysta jest wstanie przyciąć opaski i dopasować również do trudnych otworów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wykład - niestety u mnie możliwe było zamontowanie tylko jednej ościeżnicy regulowanej, w pozostałych przypadkach drzwi przylegają jedną stroną do ścian co uniemożliwia zamontowanie regulowanej ościeżnicy a wymusza niejako zwykła z opaskami. pytanie nieaktualne - właśnie mocuję na klej Dan Bravena - Mamut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poszukuje brygady ktora wybuduje mi dom. Prosze o kazde namiary oczywiscie takiej sprawdzonej. Mozecie mi powiedziec ile biora takie firmy. ja mam domek w zabudowie 81m2 a powierzchnia uzytkowa 102m2 chcialym miec rozeznanie w cenach.

 

Niestety moj plan budowy systemem gospodarczym nie wypalil przez pania projektankie ktora sporznila sie z terminem 1.5 miesiaca a moi ludzie nie mogli juz dluzej czekac i zalatwili sobie inna prace na najblizsze 2 miesiace a pozwolenie juz mam

 

Pardzo Prosze o namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

franco nie pomogę Ci bo mój stolarz nie do końca był w porządku, sporo nerwów mnie kosztował ale efekt jak za ta cenę był ok. Czy polecicie jakąs jeszcze szkółkę poza Łękwicą?Moze macie namiary na niedroga korę? Powoli przymierzam sie do siania trawy, male porzadki, kultywator, walec he tylko jeszcze nie wiem skąd i sieje:).Mamy dosyc juz tego piachu!!:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy polecicie jakąs jeszcze szkółkę poza Łękwicą?

No właśnie. Może ci już po zielonych zakupach podzielą się wiedzą.

 

Mi znana jest, oprócz Lękwicy, szkółka w Łosinie (produkcja w Biesowicach) - mają wyższe egzemplarze.

Wybrać zamiar mam się też do Bolesławic ("Cyprys") - naprzeciw salonu z francuską marką na "R" :)

No i szkółka obok Reala - nie znam jej jeszcze.

 

Ktoś zna inne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...