Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Słupsk - Kobylnica


Recommended Posts

...... koleżanka budowała się ze mną i znalazła ponoć super babkę z super ceną-4 tyś zł!Cena mnie zszokował, znalazłem osobę co zrobi za 3500, skończyło się jednak, że znajomy polecił mi projektantkę, która zrobiła cały komplet dokumentacji za 2300 zł!Później była kierownikiem budowy za 1500 zł. .......

 

Może projekty różniły się bardzo i stąd te rozbieżności.....

Jestem własnie na etapie szukania pracowni projektowej do adaptacji i lekko szokuje mnie rozbieżność cen.... Gotowy projekt - średnio 2500 tyś + 4000 za adaptację ? To jak projekt indywidualny, o ile się nie mylę....

 

Może polecisz tę projektantkę za 2300 ?

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Może projekty różniły się bardzo i stąd te rozbieżności.....

Jestem własnie na etapie szukania pracowni projektowej do adaptacji i lekko szokuje mnie rozbieżność cen.... Gotowy projekt - średnio 2500 tyś + 4000 za adaptację ? To jak projekt indywidualny, o ile się nie mylę....

 

Może polecisz tę projektantkę za 2300 ?

pozdrawiam.

 

Mnie też szokowały rozbierzności:).

Informacja poszla na priv, gdybys mial problem z kontaktem to napisz na priv, postaram sie poszperac w starej dokumentacji:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Nie szukaj, daj spobie spokoj. Wejdz na neta-allegro i znajdziesz. ja na allegro 4 lata temu to robiłem, zaplaciłem co pamietam 50 zł i poczta dostałem komplet dokumentów. Wszystko prawidłowo zrobione w dwóch albo trzech egz. U nas "fachowcy" chcieli ponad 200 zł!Złodziejstwo. Podałem wszystkie dane, zdjecia i facet zrobił wszystko nalezycie"_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 3 weeks później...
Witam serdecznie. Zamierzam (zreszta jak pewnie wiekszosc tutaj) w niedalekiej przyszlosci wybudowac swoj wymarzony dom;) Dzialka kupiona, projekt kupiony:) Obecnie poszukuje osoby ktora dokona mi paru przerobek w projekcie oraz ekipy budowlanej ktora mi ten dom postawi;) najlepiej pod klucz:) Bede wdzieczny za kazd pomoc i sugestie. Namiary prosze kierowac na adres [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...