Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Słupsk - Kobylnica


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Przegladam tutaj http://forum.muratordom.pl/blog.php?126454-zbyszek1982 i nic nie moge znalezc...jest tylko stan surowy zamkniety i osttani wpis z dwoma zdjeciami o hydrauliku... az taka slaba w szukaniu jestem?

Zbyszku, mozesz wkleic tutaj jedno zdjecie?

To przestane wtedy truc ci i zawracac glowe :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegladam tutaj http://forum.muratordom.pl/blog.php?126454-zbyszek1982 i nic nie moge znalezc...jest tylko stan surowy zamkniety i osttani wpis z dwoma zdjeciami o hydrauliku... az taka slaba w szukaniu jestem?

Zbyszku, mozesz wkleic tutaj jedno zdjecie?

To przestane wtedy truc ci i zawracac glowe :p

 

pod postami Zbyszka jest link do albumu zdjęć - tam kliknij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mad:

 

Ja juz sobie odpuszczam... bo wszystko pokazuje to co napisalam wyzej...

 

dziekuje za naprowadzanie... ale to nic nie daje. Trudno.

 

 

Edit... od dosc dawna mam problem z tym naszym forum Slupsk-Kobylnica. jeszcze przed 2laty jak tutaj wchodzilam to pokazywalo mi wszystkie odnosniki pod kazdym postem do dziennikow i komentarzy... teraz niestety nie... moze dlatego nie moge znalezc...

nawet moich stopek nie widze... wiec cos w tym musi byc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wiggle:widzialam schody faktycznie jak na ta cene to nie takie drogie... i jesion :D

 

Zbyszek... lozko u corci.... takie samo mamy w NO ;)

 

trafilam na temat schodow z Twoim zapytaniem : czy to jest drzewo jesionu... i tam byla stopka pod twoim wpisem...

hmm dziewne ze tych stopek tutaj mi nie wyswietla...a wam`?

 

fajny domek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
witam po przerwie co u was na budowach się dzieje ? u nas po czasie urlopowym ruszyło z kopyta, gazownia zalożyła licznik i podł gaz więc juz mozemy śmiało smażyć jajecznicę ale jeszcze nie ma gdzie ;) wodociągi na dniach tez zalozą licznik i bedzie mozna smiało z wc kozystac :) , energa jak energa ma czas ;/ , sufity mamy juz praktycznie skonczone wszytko podwieszone, miejsca na halogeny i ledy są przygotowane :) teraz czas na gładzie, niebawem pojawic ma sie gosciu z banku i kolej na nast transze :) wtedy ruszamy ze srodkiem tak juz na całego :) jak dadzą kasę bo z bankiem wiadomo - różnie bywa - a zwłasza z tymi przedstawicielami co oględziny i odbior transzy robią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem z banku bardzo spokojnego rzeczoznawce, sam nawet kwestionował kosztorys, który narzucili mi w niektórych miejscach bankowcy w wawy. Facet ani razu sie nie przyczepił, co najwyżej doradził co i jak zrobić... zakończyłem stawianie ogrodzenia i powoli kończę stawiać budynek gospodarczy. Od 1 sierpnia maja wejść z kostką i mam nadzieje, że to już będzie koniec...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas też rzeczoznawca był OK. Właśnie dostaliśmy ostatnią transzę, którą w dużej części zwrócimy do banku - nieco za dużo kredytu nam wyszło a bank jak to bank chce wepchnąć wszystko na maksa. Mieszkając wykańczamy górę, powoli ale systematycznie, bez nerwów. Pożegnaliśmy wszystkich fachowców i resztę robimy sami (głównie mąż ale i ja dzielnie pomagam - no i syn : wyrośnięte chłopisko zasuwa aż miło popatrzeć. Nawet mała córcia pomaga i mimo wieku - 2,5 roku - wie doskonale co to śrubokręt, młotek i poziomica!:o)

Oprócz wykończenia góry zostało nam tzw. obejście : polbruk i płot. Ale tym chyba zajmiemy się na wiosnę.

Mieszka się fajnie (mimo że prawie na budowie), odbiór załatwiony więc na legalu, ogródek daje pierwsze plony, żyć nie umierać :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale macie fajnie , my już nie możemy się doczekać wprowadzki, ale to dopiero na następny rok jak się uda na lato jak nie to odrazu po lecie, u nas teraz praktycznie my wszystko sami, gładzie, drzwi wewnętrzne, ocieplenie budynku i puc to akurat tatko zafunduje i zrobi z naszą pomocą, no własnie i ten srodek malowania podłogi itp tez wyszstko sami, ehhh jest tego sporo, nasz facet z banku to jakis naburmuszony kozioł, masakra istna masakra nic u niego nie przejdzie, chyba ze mu sie humor w ciepłe dni polepsza to moze i bedziemy mieli farta :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witajcie - poszukuję namiaru na firmę która bezproblemowo i tanio wykona meble kuchenne pod zabudowę. Niestety budżet mamy ograniczony i z meblami chciałbym się zmieśćic w maks 10tys.. Dziś była jedna babka z firmy która ma siedzibę na Placu Dąbrowskiego - jak usłyszała że nie chcę gniazdek elektrycznych w blatach za 400zł za sztukę tylko sam je dobiorę później i usłyszała budżet to Pani strzeliła focha i odjechała bo nie może zrozumieć że komuś pasuje chińszczyzna. Może macie namiar na jakąś firmę która takie meble zrobi i nie będzie droga?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...