Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Słupsk - Kobylnica


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

to wybiore chyba ms choć nie wiem jak cenowo i co sadzicie o ciepłym montazu

 

nam fachowiec odradził bo byliśmy w nieodpowiednim etapie na ciepły montaż - najlepiej stosować ten montaż w warstwie ocieplenia a tego jeszcze nie mieliśmy lub od razu robić ocieplenie i elewacje z parapetami inaczej pod wpływem powietrza i słońca coś niedobrego się dzieje z tymi taśmami (tracą swoje właściwości izolacyjne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baj wyszed ok 3 tysi taniej i niema problemu z suwanka na której nam zależało mam nadzieje że to dobra decyzja Dziękuję wszystkim za pomoc i doradztwo

 

troche z opuźnieniem ale moge sie dołaczyć do rozmowy my mamy patio 2500 na 2500 z ms złoty dąb cena okna 5500 - jestesmy zadowoleni - nikt nie robil zadnych problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Juz niedługo bedziemy wraz zona czesciej tu zagladać bo wlasnie czekamy na zmiany w projekcie i pozwolenie na budowę.

Wszelkie sugestie co do budowy mile widziane. Na co zwrócić uwagę czego sie wystrezgac jakich błędów sie ustrzec.

 

No i zaczną się kłopoty itp itd. na dzień dzisiejszy bym wolała chyba kupić gotowca w stanie surowym i nie martwić się tymi wszystkim fachowcami , ale mam już jeden dom i pewnie drugiego w zyciu nie wybuduje aha i nie miałam możliwości kupna bo działka trafiła się od rodziców i trzeba było budować :) ale naszczęście teraz niby tylko przyjemne - urządzanie zaczynamy :) i mniej przyjemne papierkowy odbiór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my jednak łazienkę realizujemy w prymie na gdańskiej , nastąpiła mała zmiana planów, ale moge ich ze 100% polecić :) łazienka w projekcie :) ale w sumie sama miałam już pomysł - tylko przy okazji zakupu płytek będę miała wizualizację :)

Tez tam robiłem zakupy, bardzo miła i fachowa obsługa- ale tylko częściowo tam kupowałem gdyż zorientowałem się że ceny u konkurencji były sporo niższe a wizualizacja raczej wszędzie jest już w standardzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja wizualizacja jest wszędzie ale tylo wizualizacja, tu mam projekt pod wzgledem technicznym i wymiarowym ze wszystkimi delatami jakie tam beda np dokladnie baterie ktore wybrałam itp itd wiadomo o co chodzi, no i cenowo jakoś tutaj dużp taniej akurat jak dla mnie mają, cena np w innych firmach płytki ktore wybrałam na podłoge to 380 zł za m2 a tutaj ta sama 320 zł za m2 i reszta płytek z nowej kolekcji M.Zienia z Tubądzin u nich najtansza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie techniczne:czy mozna wypuscic odp.kanalizacji miedzy membranedachowa a dachówke zeby nie robic dachówek odpowietrzajacych.kłade dachówke creaton titana wiec niewiem jak one beda wygladac. z góry dziekuje pozdrawim.

 

teraz to bym te kominki odpowietrzające jeszcze wyższe zrobiła - aby smrodek dalej od budynku (i okien dachowych) się roznosił :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy macie baterie podtynkowe ? jak jest z awaryjnością - bo zastanawiam się jak coś się stanie to jak się to naprawi skoro to bedzie kaflami zakryte, niby są dojścia, że można zdejmować całe czoło i nic więcej nie trzeba robić bo mechanizm jest tylko tam, ale jak jest w praktyce - wiecie coś na ten temat ? i czy jak macie to montowaliście sami ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem gdzie i jakie są dojścia ale koleżanka miała taką baterię przy wannie - długie lata było OK ale potem coś tam w środku się rozszczelniło i zalewała sąsiadów (sączyła się ta woda po troszku ale dość długo) - aby naprawić to trzeba było usunąć kafelki a że jej się znudziły więc przy okazji zrobiła sobie remont łazienki - i zamontowała baterię na wannie!

Ja się zastanawiam na tymi stelażami pod geberity podtynkowymi - ta sama sytuacja - jak się coś stanie to trzeba będzie kafle zbijać aby się dostać - niby w naszym dostęp jakiś mały jest ale sam hydraulik mówił aby zostawić parę kafli bo jak się zepsuje to on nie ma tak długiej ręki :lol2:

Mają gwarancję na 10 lat a potem co??? Remontować łazienkę trzeba ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie my też mamy geberity takie i w sumie też nie wiadomo jak to bedzie działać, ale teraz już odwrotu nie ma niestety, teraz właśnie tylko mam wybór w bateriach do umywalek i prysznica, chciałam te podtynkowe bo chyba je łatwiej utrzymać w czystości i poprostu mi się bardzo podobają, hm.... a ile wydaliście na swoje łazieneczki bo ja widzę że kurde sporo kasy pójdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj lepiej nic nie mów - mam teraz na tapecie łazienkę na górze i mam wrażenie że to studnia bez dna - ciągle coś trzeba dokupić a końca jej nie widać. Na szczęście jest prawie na ukończeniu ...

umywalki, sedesy, kabina, wanna, szklane drzwi do kabiny murowanej, baterie, panele prysznicowe itp to w dwóch łazienkach - 6 tyś - wszystko kupowane przez internet. Płytki w małej to zaledwie 1 tyś a w dużej juz 3,5. A kleje i inne duperele ??? Np. oświetlenie - niby nic a jednak trochę kosztuje. Koszmar. No i robocizna. Jedną robił znajomy - grosze wziął, teraz górną łazienkę robili z polecenia tacy fachowcy że dostali kopa od nas i kończymy sami. Kiedy będzie gotowa nie mam pojęcia ale mam dość wszystkich "fachowców" i wolę sama powoli z mężem wykańczać nasz domek a nie użerać się z idiotami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...