Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Słupsk - Kobylnica


Recommended Posts

No właśnie nie mamy tej instalacji, chyba ten koleś się do tego nie przyczepi - może nie zwróci uwagi. Do nas dziś nadjchał nasz piec wolnostojący - robi wrażenie. Wysoki że ho ho , nie myślałam, że on taki duży- poprostu wielki. :) ale jestem zadowolona :) Drzwi zamówiene wczoraj - za 6 par z wstawieniem zapłaciliśmy 5.800 zł, za podłogę 6.000 zł na 80m2. Drzwi DRE scala biały mat a podłoga jakiś tam dąb bardzo jasny prawie, że biały teraz w fimalu w promocji 52 zł za m2.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No właśnie nie mamy tej instalacji, chyba ten koleś się do tego nie przyczepi - może nie zwróci uwagi. Do nas dziś nadjchał nasz piec wolnostojący - robi wrażenie. Wysoki że ho ho , nie myślałam, że on taki duży- poprostu wielki. :) ale jestem zadowolona :) Drzwi zamówiene wczoraj - za 6 par z wstawieniem zapłaciliśmy 5.800 zł, za podłogę 6.000 zł na 80m2. Drzwi DRE scala biały mat a podłoga jakiś tam dąb bardzo jasny prawie, że biały teraz w fimalu w promocji 52 zł za m2.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... złożyliśmy dokumenty do nadzoru o odbiór naszego domu.... a tu na dzień dobry ZONK, wpadną zobaczyć budowę czy nadaje się do użytku, brr ciarki nam po plecach przchodzą na samą myśl. Nie wiedziałam, że przychodzą - myślałam, że wyrywkowo ale nie. Do nas przyjdą na 100% Pani w sekretariacie oznajmiła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorota i co tam u Ciebie? przyszli już?

pozdr

 

Narazie cicho, jeszcze nikt nie dzwonił żeby się umówić. Może w następnym tygodniu.

To lepiej dla nas, bo gniazdka jutro odbieramy i będziemy montować w weekend.

U nas dziś już w piecu się pali - wkońcu został zamontowany :D Daje dużo ciepła (zdjęcia w linku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, dzięki, dziś montowaliśmy gniazdka w pokojach, nie wiedziałam, że to takie czasochłonne, mamy łącznie w całym domu 100 kontaktów, dziś zrobiliśmy 3 pokoje, najgorsze są te gdzie mamy razem złączonych po 3 lub 4 sztuki, elektryk widać nie robił puszek pod poziomiczke i niektóre było ciężko złączyć ramką ale udało się :( Za wszystkie gniazdka i włączniki zapłaciliśmy 1000 zł z firmy Simon kolekcja Premium. Są ładne i widać jak narazie solidne bardzo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łazienka jest, ale tylko kafle, w środę będę miała lustro i jakoś na dniach będziemy montować kibelek, bidet i kabine, bo narazie jakoś mój mąż natchnienia nie mał, ja wciąż ganiałam go żeby mi idealną biel zrobił w łazience na ścianach i suficie i malował chyba ze 4 razy. Mam nadzieje, że w tym tygodniu zamontuje to wszystko to dodam fotki. A teraz wrzucam na dziś tak jak jest już bez brudu na kaflach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

czekamy i czekamy ale jeszcze do nas nadzór nie zawitał ... a ja 5 maja składałam wniosek ...

mamy już halogeny w całym domu, sterowniki do rolet, gniazdka i właczniki wszystko wyszło 3tys zł.

Dziś przyjechały panele i drzwi :D

Panele Classen dąb argenta jasny , drzwi dre scala białe :D

Nie mogę się doczekać jak wszystko będzie zamontowane

Lustro w łazience jest już zamontowane (280zł), szafke wycenili nam na 1980 zł wezme jeszczę jakas inna firme do tej szafki,

bo ta cena mnie przeraża, macie może jakiegoś sprawdzonego fachowca co robi na wymiar meble do łazienki i nie tylko ?

U nas kasa zaraz się skończy i teraz liczę każdy grosik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co dalej, czy do banku wystarczy odbiór częściowy, nie mam pojęcia. Mamy czas do banku do 30.07 żeby całkowicie zamknąc kredyt - raczej nie zdążymy, co w nadzorze muszę skladać nowy wniosek oni mają znowu 21 dni - potem znowu czekanie - przyjdą tak jak teraz po miesiącu. Nie wiemy sami co dalej a znajomości nie mamy

 

Możemy starać się o częściowy odbiór ale nie wiem czy to do banku starczy hm..., jak ujawnialiście budynek w kw? Bo dradca z banku mówi że wystarczy dokument tj. ujawnienie budynku w kw i w pierwszej kolejności wpisać hipotekę na bank jak już ujawnimy budynek. Moze spróbujemy z tym częściowym a potem się zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do banku dostarczyć dokument znaczy się ksero kw z ujawnionym budynkiem w kw, dziś byłam w starostwie zlożyłam podanie o mapke na ktorej jest dom, potem pojde do sadu - tylko czy wystarczy aby ujawnic budynek w kw tylko ta mapka czy potrzebna decyzja ? Skoro wystarczy ta mapka to wogole do banku nie bede wysyłała dokumentow z odbioru i nie beda wiedzieli, że mam czesciowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...