Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa budujaca Pchełki


Recommended Posts

  • 2 months później...
  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 4 weeks później...

super AGP-ON :) czy po 3 rocznicy macie jakieś refleksje na temat Pchełeczki?

Mój mąż np zaczął żałować, że nie mamy podłogówki (Szczególnie w łazience), a jak ja się upierałam to uważał że to zbędny wydatek - czyli wyszło na moje :) Kilka rzeczy jeszcze żałuję, ale to szczegóły. Jak jest u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months później...

Czy ktoś tu z dumnych posiadaczy pchełek jeszcze zaglada? Co jakiś czas jestem na forum, wchodzę na naszą grupę i... cisza. Barak nowych postów. Nikt 'nowy' też się nie buduje? Szkoda.

U nas w każdym razie za 4 dni 2 rocznica jak się wprowadziliśmy.

Obecnie wykańczamy poddasze i mamy nadzieję, że jeszcze w tym roku uda nam się ze spaniem i ciuchami powędrować na górę. Liczyłam, że do 26.10 to nastapi, ale niestety wszystko się przeciąga strasznie w czasie. Obecnie jesteśmy na etapie malowania ścian, w zasadzie została nam już tylko klatka schodowa.

 

Pozdrawiam i odzywajcie się czasem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months później...
  • 10 months później...
Witajcie, świat wokół nas się zmienia z szybkością spadającego meteorytu to i zapomniałem o Forum.......też jestem ciekaw co słychać u Pchełkowiczów. U nas bez zmian, to już 6 lat jak się wprowadziliśmy-ale to szybko minęło.....z perspektywy czasu żałuję że nie powiększyliśmy garażu, poza tym ok.(praca by się przydała)....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

Witajcie po dłuuuugiej przerwie. Jak Wasze Pchełki?

Nasza Danonkowa nareszcie zyskała rynny i obrzeża przy dachu, chociaż nadal mamy papę i brak nam podbitki :) u nas powoli, ale do przodu.

To nasze pchłowe dziecię poniżej, a co by było ciekawiej, pozbyliśmy się tych desek nad wejściem. Czekamy też na bramę i furtkę, ma być za 2 tygodnie. Ogrodzenie zrobiliśmy z paneli.

I jak Wam się podoba taka Pchełka? Ponad to postanowiłam nadrobić zaległości i powoli uzupełnię nasz dziennik.

tch3ptnnnnPLMTHlQ-CgIkpLClRWU2Kim0vtSvu91bCd1Or7_tD2UKj58TdcYjQoy5dX3ImO7281N9KvXbnSUb0T6L8zOaygGgmXvsl9C5Bvpmcxugoov-V7YQ-iELSV7wPx0NVU_jGejKySNvRwOLwNcd-0lfewPQVvNEa8MlYaADHAVLr2p92PswKv9JxIjyVvXwDazZX1h6l2a1Yfr40SO8s40F9SQnEQyMjdrVefUswhD2FVEA2n2iQ-X0xV_x5bnHhvyNw1JkxrUGqrdxm8x4nEvyZ_0DIWF9KJpOBMctMSCHDORFeKEI_2oSpJ2d_qmSUI0z58DuP0qbxbZz-eep58PV4pSaebL67ik_3NIEbNHujDZbP68HsZ5dGD_NRdZY93kOkurx1ncBK3FNAHV2iCNXEnJ17vHKsgJ_CYWtWGKtJPI7iwTfTnSsV_0czmfPLU6vVuGju5mwa3R7FFi86F-XPZgbZ0_NbVblQYKDxm1oE5SNJy0uAgm8HZ4Ln_9FuQYIKTvR2ztYac5axQEvaCz5EcGyLFvMLTw9tZ0NcsbLi2WmN3U2oGA-ZE15sQ_SZCRtlP72v0V0wFHRTeBHYeigh8ObHVK-kgsLjD3xZjK0Og4fkPlJLa-oFro2CHyJ62Bmlf-bO7ffwoFPIoaUskBPrziI8=w800-h532-no

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...