Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa budujaca Pchełki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Chester u nas też mapki znacznie tańsze ok 350-400zl

 

ja też już podziękuję zimie, chociaż dzielnie ją znosiłam i nie grymasiłam do tej pory :roll:

 

jak u Was warunki gruntowe? bo nasza pchła stoi właśnie po kostki w błocie :-?

mam pięknie uplastycznioną wierzchnią warstwę gruntu, jak ja tęsknię za trawnikiem :(

a tu jeszcze przyłącza przed nami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas o dziwo twardo :p

 

Elektryk i kanalarz jeszcze tylko zryją i można kostkę zakładać

 

Musiałem w sobotę zamówić ciężarówkę piachu na podjazd-robiło się małe jeziorko.Liczyliście cenę kostki i robociznę bo ja tak-chodnik plus podjazd do garażu i ew.dodatkowe miejsce postojowe na drugi samochód to około 110m2 :( Wyszło na to że przy średniej jakości kostce muszę wybulić 8000-1200tyś. Podjazd wysypię (kolorowym) tłuczniem-chodnik z kostki z odzysku,jak za 100 lat będzie kasa to prowizorkę się wymieni. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Chester nie załamuj, nie rozglądałam się jeszcze za kostką, ale widzę, ze nie ma sensu się rozglądać nawet...

przy naszej drodze to i tak ciągle byłaby brudna, a za taką kasę to szlak by mnie trafił :evil:

 

wycenialiście może meble kuchenne?

ja dziś trafiłam na wyprzedaż ekspozycji, są ładne meble w BRW w kolorze wiśnia, dwa ciągi 2,45 i 2,10 i zabudowa na lodówę, górne szafki poziome 2,60 na systemach bluma, z laminowanym blatem całość 5400, próbowałam ustawić podobne z ikei to mi wyszło 6600 bez szafek wiszących tylko stojące w wersji podstawowej, a gdzie fronty, uchwyty i cała reszta :-?

w sumie to by mi pasowały do układu kuchni

a z drugiej strony, co ja teraz będę robić z tymi meblami

 

choroba, jeszcze nie mam wszystkich ścian a już mi pierwsze decyzje meblowe spać nie dają :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chester,nie myślałeś o płytach ażurowych , dużo taniej , samemu można ułożyć i trawka w środku rośnie.Ty przecież lubisz roślinki, nieprawdaż :D :D :D .

 

Mirek,w,, fazie'' poczatkowej tak miało być-starzeję się, :( to mi się gusta zmieniają 8) .Takie płyty ,,pogryzą''Pchełkę-dla mnie to jest za ,,delikatny''budynek i z ażurami będzie kwas :-? .Tsza by cuś delikatnego ale i praktycznego-kostka wszyscy mają i cena :-? ,kruszywo o b.dużej średnicy to będzie to :p z odcieniem rudo-brązowym,jak wyjdzie zobaczymy napewno was poinformuję i zamieszczę foty.

 

Kurcze Chester nie załamuj, nie rozglądałam się jeszcze za kostką, ale widzę, ze nie ma sensu się rozglądać nawet...

Kama sprawdź na Allegro ,przelicz ,dodaj robociznę i pochwal się z nami wynikiem. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chester,nie myślałeś o płytach ażurowych , dużo taniej , samemu można ułożyć i trawka w środku rośnie.Ty przecież lubisz roślinki, nieprawdaż :D :D :D .

 

Mirek,w,, fazie'' poczatkowej tak miało być-starzeję się, :( to mi się gusta zmieniają 8) .Takie płyty ,,pogryzą''Pchełkę-dla mnie to jest za ,,delikatny''budynek i z ażurami będzie kwas :-? .Tsza by cuś delikatnego ale i praktycznego-kostka wszyscy mają i cena :-? ,kruszywo o b.dużej średnicy to będzie to :p z odcieniem rudo-brązowym,jak wyjdzie zobaczymy napewno was poinformuję i zamieszczę foty.

 

Chester, głośniej to powiedz, żeby mój AGP-ON usłyszał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszy, słyszy.

Ale ja nie chciłem przed Pchłą, tylko z boku wzdłuż garażu coby później dostaać sie na tyły budynku nie niszcząc trawnika!

Gdy zarośnie trawa to widac ich nie będzie.

A zawsze może zajść onieczność zrobienia czegoś na tylach dziąłki, choćby ziemię ogrodową przywieźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może dziewczyny dojrzeją do gotowania, bo ja to nawet ostatnio piec zaczęłam :D tak żeby do wprawy dojść jak już będę miała kuchnie w pchle,

a jeszcze jakiś czas temu to kuchnia mnie nienawidziła-tak mówił mój małż,

a w tym roku upiekłam już ze 4 razy ciasto i ciasteczka i eklerki, a to o jakieś 4x więcej niż przez całe moje życie

 

a ja myślałam nad ułożeniem podjazdu z polnych, lokalnych kamieni, u nas to żółty piaskowiec, albo lekko "buraczanogliniany" ustabilizowanych lekko cementem, oczywiście od wierzchu byłyby łamane, żeby dać w miarę płaską równą powierzchnię

sąsiedzi mają całe kupy na podwórkach, po kopaniu fundamentów, uroki budowy na skraju doliny rzecznej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myślałam nad ułożeniem podjazdu z polnych, lokalnych kamieni, u nas to żółty piaskowiec, albo lekko "buraczanogliniany" ustabilizowanych lekko cementem, oczywiście od wierzchu byłyby łamane, żeby dać w miarę płaską równą powierzchnię

sąsiedzi mają całe kupy na podwórkach, po kopaniu fundamentów, uroki budowy na skraju doliny rzecznej

 

Super sprawa,takie płyty to miód na moje betonowe wizje-u nas to drogo takie tematy ,Kama jak będziesz miała zadużo piaskowca mogę przyjechać ciężarówką i nadmiar uprzątnąć. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...