Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa budujaca Pchełki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

a propo tych podjazdów i chodniczków, po dzisiejszym dniu z temp ok 10st to u nas na działce jest katastrofa, żeby dotrzeć do psiego kojca tonęłam po kostki, słownie KOSTKI w błocie, kozaki z trudem utrzymywały mi się na nogach, gumiory to prwnikiem pogubiłabym w błocie :evil: na gwałt muszę jakąś ścieżynkę zorganizować, dobrze, że podjazd był wysypany tłuczniem, co prawda całość zakryło spływające błocko ale przynajmniej twardo przed bramą jest

PS. sasiad tubylec naginał w klasycznych gumofilcach :) to i strumyk płynący całą szerokością drogi mu nie straszny :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz jest stan zero :D

Kosztowal mnie z robocizna 21 tys., Najwiekszy koszt to beton, n lawy 4400 zl, na chudziak 2500 zl. No i ta folia, kupowalam chyba ze trzy rodzaje, czy u Was tez tyle poszlo tej folii?

Po swietach mury,

Obcnie jestem po kilku spotkaniach z hydraulikami, wszyscy zgodnie twierdza najtanasze i najmniej kolizyjne jest ogrzewanie gazowe. Nie wiem co o tym sadzic.

Padla rowniez propozycja mojego Majstra, zeby nad garazem dac strop drewniany, ze bedzie tanszy???

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie tańszy był beton z gruchy :wink:

 

mnie też mówią że gazem mały dom najtaniej ogrzewać

 

a co masz mieć nad garażem? przypomnij, bo pamięć ma dobra ino krótka :oops:

a drewno drogie jest

 

 

a u mnie kanalizę od wczoraj robią,

ustalono, że pom. gosp. zostało wchłonięte do łazienki dolnej a kocioł powiesimy w garażu na plecach łazienki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haloooo, gdzie są wszyscy???

Wir budowlany Was porwał?

 

Montowałem kratki w kominach 8 szt.tylko Pan komin 3 otwory zrobił za małe-a tak :evil: z fantazją :evil: 13 X 15.Ramki poszły do kosza ,przykleiłem wszystko uszczelniaczem dekarskim bezbarwnym-od 2 tyg.jest ok.nie wyleciały.Obsypałem budynek ziemią-narazie poszły 4 wywrotki 3 osiowe.Ile to ton - :-? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kama, nad garazem wyjdzie u mnie pokazny stryszek, tym bardziej ze garaz plus ktlownia to u mnie 35 m kw., w najwyzszym miejscu u gory bedzie 2 metry, troche malo, ale na pokoj dla gosci lub suszarnie, co planuje tam zrobic to w sam raz. Nie wiem tylko skad zrobic wejscie , najbardziej pasowaloby z polpietra, ale drzwi na polpietrze to troche dziwnie ???

Dziw z gory nie za bardzo, bo tam bedzie tylko 1,2m. Sama juz nie wiem. A jak bedzie u ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym zrobiła z półpiętra te schody, u nas nie będzie wejścia z domu tylko od garażu zrobimy bo schowek ma być na klamoty typu rowery bajery, sanki

 

jak nie pasują Wam drzwi to może zróbcie takie w kolorze ścian klatki, żeby nie rzucały się w oczy, oklejone tapetą lub pomalowane farbą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...