Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa budujaca Pchełki


Recommended Posts

Gdzie ja jestem,chyba w Matrixie-to jakiś kawał genialnego informatyka,haloooooo już po 1 kwietnia.Wczoraj męczyłem się z forum 0.5 godziny dałem sobie siana i musiałem 2 razy resetować komputer-lipa.Nic nie mogę znaleźć,krew mnie zalewa-chyba zniknę.Dziś melduje się na budowie forumowy pan Robert-ocieplenie i karton gipsy,w tygodniu pan podbitka .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Skoro mi się udało wykonać już 2 wpisy to proponuję: I Ogólno Polski Zlot Inwestorów budujacych domek wg.projektu pt: PCHEŁKA-ufff,chyba że ktoś proponuje inną nazwę naszego spotkania.Termin i miejsce proponuje wpisywać poniżej - demokratycznie największa ilość głosów decyduje o czasie i miejscu spotkania.

 

1.) Chester Żabia Wola 3-4 lipca 2010.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mi się udało wykonać już 2 wpisy to proponuję: I Ogólno Polski Zlot Inwestorów budujacych domek wg.projektu pt: PCHEŁKA-ufff,chyba że ktoś proponuje inną nazwę naszego spotkania.Termin i miejsce proponuje wpisywać poniżej - demokratycznie największa ilość głosów decyduje o czasie i miejscu spotkania.

 

1.) Chester Żabia Wola 3-4 lipca 2010.

 

Powyższy termin nam pasuje, ale proponujemy także inny/kolejny:

2) AGP-y, Ciężków - koniec sierpnia 2010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja się dopisuję, chętnie zajrzę i tu i tu:lol2:

i Was zobaczę u nas - termin - każdy wakacyjny jak na razie wolny:D

 

 

ps. coraz lepiej forum śmiga, więc uszy do góry, co nas nie zabije to nas wzmocni

 

 

 

 

Pytanie mam do Was, ile cm styropianu w posadzkę parteru? w projekcie jest 15cm, robi ktoś więcej? bo ja myślałam o 20cm ale mnie skrytykowano na lokalnym rynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja się dopisuję, chętnie zajrzę i tu i tu:lol2:

i Was zobaczę u nas - termin - każdy wakacyjny jak na razie wolny:D

 

 

ps. coraz lepiej forum śmiga, więc uszy do góry, co nas nie zabije to nas wzmocni

 

 

 

 

Pytanie mam do Was, ile cm styropianu w posadzkę parteru? w projekcie jest 15cm, robi ktoś więcej? bo ja myślałam o 20cm ale mnie skrytykowano na lokalnym rynku

 

Według projektu ktoś wymyślił 15 cm i tyle zostało zalane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezerwujcie czas. U nas zakończenie wakacji robimy i basta ;-p

Hej kochani Pchełkowicze, cay czas śledzę Wasze losy i działam z naszymi papierkami. Jak ja bym chciała zobaczyć te Wasze pchły ale to tak daleko, że nie damy rady. Zamówiliśmy już projekt i prawdopodobnie pod koniec kwietnia oddajemy do adaptacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Gorzowa Wlkp. więc sami widzicie. Projekt już zakupiony także już wiadomo, że inny nie będzie, ale takie oglądnięcie pchełki na żywo mogłoby uchronić przed jakimiś błędami podczas budowy. A tak ogólnie to uważam, że ta nasza Pchełka to jest całkiem fajny projekt, sypialnia na dole, wszystko dobrze rozplanowane na małej powierzchni. U nas kuchnia, salon i taras będzie od strony południowej, więc mam nadzieję, że ten dom będzie naprawdę słoneczny i ciepły. Dodatkowo ma zwartą bryłę i ma szansę być energooszczędnym. Zawsze marzyłam o małym przytulnym domku. My jeszcze prawdopodobnie będziemy mieli przypory, ale nie wiemy jeszcze czy takie prawdziwe czy ze styro. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,wklejam fotkę by pokazać etap prac z dnia wczorajszego(brak dziennika)-poddasze ocieplone,garaż,karton gipsy,jakieś -frolesy-żony .Forumowy pan Robert uwinął się w 7 dni,we wtorek przed południem kończą pracę.Gdybym miał taką ekipę od początku budowy ( a nie partaczy zMKK) już byśmy mieszkali.Ekipa Roberta czysta,wszystko wykonane perfekcyjnie,odpadków materiałów tyle co kot napłakał-śmiało i z czystym sumieniem mogę polecić Robert - tel.502 469 645.Warto było poczekać-a jednak są prawdziwi fachowcy.

 

]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Chester, pewnie że są prawdziwi fachowcy , jest to kwestia dobrego rozeznania na lokalnym rynku.Inwestorzy ,często sami na własne życzenie popadają w kłopoty i podwójnie tracą. Dobra i fachowa praca kosztuje i często trzeba dostosować się do terminu ekipy .Warto poczekać , niż potem rwać włosy z głowy i szukać pomocy.Ty Chester, Wiesz coś na ten temat.Wiadomo, że każdy chce zrobić jak najtaniej , ale są granice. Ostrzegając przed niektórymi , a polecając innych , sami przyczynimy się do eliminacji pseudo fachowców , ekip które szukają pracowników pod budką z piwem i biorą każdego jak leci ,bo jest kasa do wyrwania, a potem niech się inwestor martwi.

Pozdrawiam Mirek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...