Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa budujaca Pchełki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam Wszystkich.Z oknami jest dokładnie tak jak Piszecie ,ruchomy w balkonie , stały w oknach.Sorki , że nie odpisywałem , ale moja doba ma za mało godzin. Całą zimę siedziałem bez pracy ,a teraz muszę się sklonować , tyle roboty. Dalej czekam na PNB,zaczyna mnie nosić,już bym coś robił ( na działce ) ,nie wiem, czy Wam zazdrościć czy współczuć , tego budowania ,ale czas pokaże .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja wczoraj miałam urlop i wypoczęłam.... śniadanie zjadłam na kolację;) ale się działo.... okna dachowe zakupiono, elektryk wszedł-robi poddasze, na dach ekipa weszła i gont bije, blacha na obróbki z bólem dojechała i częściowo przetworzona została, w międzyczasie oglądaliśmy rynny i dziś trzeba podjąć decyzję jakie w końcu, metalowe czy plastiki,

a w międzyczasie załatwiałam sprawy mojego młodego komunisty

 

a dziś odpoczywam fizycznie... w pracy ;) :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kama, jakie masz okna dachowe, ja prawie jestem zdecydowana na Okpol, taka sama gwarancja jak Facro, a troche tansze, nie maja tylko nawiewnikow, nie wiem czy to bardzo isotne: okna Okpol maja tylko wentylacje mechaniczna.

 

Tez jestem na etapie zalatiwania spraw zwiazanych z komunia mojej corki.

 

A odnosnie rynien to ja jestem zdecydowana na pcv, firmy Gamrat.

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rynny mamy kaniona metalowe, już się montują, a okna są z fakro, dostaliśmy niezły rabat ;) bo to rozruch dystrybucji w naszym miasteczku, wzięliśmy z nawiewnikiem, bo jakoś boję się wilgoci, tych Twoich to nie znam w ogóle, ale pewnie okno jak okno, byle miało możliwość rozszczelnienia lub opcję wietrzenia - u nas to takie położenie klamki, w sumie zamknięta a jednak zostają szczeliny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!:welcome:

Po wielu miesiącach rozterki - który wybrać projekt, coraz bardziej przekonujemy się do Pchełki.Nie ukrywam, że to zasługa Twoja, Kama i Chestera oraz innych "zaawansowanych" Pchełkowców. Od około miesiąca razem z mężem kibicujemy Wam w Waszych zmaganiach i trzymamy za Was kciuki.Przyszedł czas, żeby się ujawnić.Jesteśmy rodzinką 2+2 urwisów+ pies (potwierdza się, że "pchełkowcy" to psiarze-coś w tym musi być!) Tymczasem pozdrawiamy i obiecujemy niedługo się odezwać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A witamy, witamy "sąsiadów"!!! Znamy Wasz Ciężków!!! Urocza lokalizacja, taka jak lubimy-trochę lasu, trochę przestrzeni.My mamy działkę z drugiej strony Zgierza-w Kaniej Górze.W porównaniu z Wami, my jesteśmy na początku "drogi przez mękę"....Na razie próbujemy ją uzbroić...Ufff, ciężko....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj brak czasu, brak... Prace postępują. Mamy już trzy ścianki kolankowe. Od poniedziałku wchodzą cieśle ;)

Na budowę jeździmy teraz na zmianę. Jedno z nas musi być w domu z maluchami. Dobre czasu babcinej opieki się niestety skończyły :-(

Zdjęcia już wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...