Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa budujaca Pchełki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

http://img517.imageshack.us/img517/9762/lazienkapchlaphoto2.jpg, http://img21.imageshack.us/img21/2430/lazienkapchlaphoto3.jpg . Oczywiście jak sami wiecie nad pralką jest spocznik schodów i będą tam u nas prawdopodobnie półeczki z kafelków. A nad tą małą wanną będzie kabina - transparentna plus jasne kafelki(żeby pomieszczenie wydawało się większe). Górna łazienka prawdopodobnie będzie robiona później i zamierzamy tam oddzielić ubikację od reszty luksferami i z tyłu zrobić pralnię i suszarnię z prasowalnią (powiększamy tą łazieneczkę o odrobinkę pokoiku nad dolną sypialnią), ale jeszcze pewności nie mamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGP ku ..... a masz pewność ile tam centymetrów jest bo ja obliczyłam i wyszło mi tyle.... łazienka ma wymiary 194/230 i przestrzeń pomiędzy schodami a ścianą na wannę to 115 cm a od podłogi do spocznika to 159. Oczywiście jest jeszcze tolerancja błędu...... czyżby w rzeczywistości to wyglądało zupełnie inaczej?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisał Grześ,proponuje wizję lokalną na miejscu w Pchełce,łazienka jest bardzo mała.....u nas jest tak- kabina 80,geberit,na wprost kibelka umywalka i to nie każda bo nie wejdzie 50 cm-max.i ciężko będzie się obrócić,no i uwaga na schody coby ,,se'' kuku na główce nie zrobić....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, łazienki sa malutkiie ;(

Nawet jeśi ja troszke powięsysz to racze pralni i suszarni tam nie zmieścisz.

 

my zdeydowaliśmy się aby dodatkową wanne przemysłową setke dać w pom. gospodarczym a koło niej pralkę ładowaną od góry. Częśto kąpiemy psiaki na wystawy więc wanna będzie wysoko usadowiona. Ten zabieg pozwoli nam zaoszczędzic miejsce w łazience.

W dolnej łazieneczce damy kabine zakotwiczona w posadzce, zgodnie zresztą z projektem. W posadzce będzie brodzi a obok cienka ścianka do której będą umocowane drzwi prysznicowe. za nimi lekko pod schodami geberit, na przeciwko umwalka i wąska a wysoka szafka i tyle.

 

w górnej będzie wanna, umywalka i kilka szafek no i kibelek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chesterku i AGP ku a czy bylibyście tak mili ...... i jak będziecie na budowie (prawie w domku) to mi zmierzycie ile wynosi odległość od tego spocznika do ściany tam gdzie ja wannę umiejscowiłam, wysokość od podłogi do spocznika schodowego gdzie moja pralka, szerokość wystających schodów i wymiary tego płaskiego spocznika...... ups trochę tego jest..... :) A jak jest zrobiona ta ścianka?? Nad schodami? częściowo pod schodami??? bo jakoś ciężko mi to sobie wyobrazić.... hm.... Już mam mętlik w głowie.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm .... z tą pralnią to może kiepski pomysł no i daleki od realizacji, ale to nie miałaby być taka pralnia i suszarnia z prawdziwego zdarzenia, myślałam raczej o wykorzystaniu skosu na poddaszu na pralkę i umiejscowieniu zwykłej suszarki, która chyba aż tak dużo miejsca nie zajmuje, dodatkowo trzymałabym tam deskę do prasowania...... myślicie że nie starczy miejsca??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...