Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa budujaca Pchełki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

UWAGA!

 

Osoby krtóre będą dopiero zamawiały więźbę.

 

W projekcie jest mały błąd, w wykazie więźby dachowej nie uwzględniono Płatwi 18X14X370 która jest rozpieta na słupach tarasowych!

Można ją zobaczyc a rzucie z góry więźby dachowej. Nasz skład drewna się nie połapal i Płatwi NIET!

 

Teraz dowożą na szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie w koszu????? :/ Ojejku, no cóż ale te projekty dają tyle satysfakcji, że nawet jak pójdą do kosza to warto je robić. AGP onku jak już będziesz miał schodki to mam nadzieję, że mi to zmierzysz i ja na to spojrzę bardziej realnie. Chyba że Chesterek zechciałby też zrobić pomiary, bo on już ma schodki i to jakie..... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na podłaczenie brodzika w łazience na dole,partacze z f-my MKK,zrobili obniżenie w wylewce pod brodzik ale drugi partacz hydraulik-to ten co wsadził nam rurki od zimnej do ciepłej wody i powiedział że on tak zawsze robi i działa?!!!!!! - nie obniżył rury odprowadzającej wodę z brodzika i nie można podłaczyć syfonu !!-jezeli podniesiemy brodzik - nie wejdą nam drzwi kabiny-bo po lewej mamy skos schodów-no k...wa załamka..Ja wiem można zasłonić snopkiem żyta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas rzeka opada, ale wczorajsza ulewa podtopiła domki stojące w obniżeniach terenu, lub stojące jej na drodze spływu z wzniesień

 

widzieliście temat na pierwszej, nasza koleżanka forumowa Kachna28 z Sandomierza mocno ucierpiała, organizuje się pomoc dla nich

 

 

chester zawsze można założyć ceratkę ;), dotniesz nożyczkami w ząbki

bezsilność mnie ogarnia przez takich fachofcóf, człowiek - inwestor powinien się znać na wszystkim, jak wie to źle, jak nie wie to jeszcze gorzej, suma summarum i tak nas wydym...ją:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...