Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa budujaca Pchełki


Recommended Posts

na temat wody, że mało jej w koło ;) to dziś z rana podczas przebudowy ulicy położonej trochę wyżej uszkodzili wodociąg i leci nam rzeka całą drogą :(

 

a z wieści budowlanych u nas tynkują od wczoraj i kończy się styropian na ścianach,

a są pierwsze parapety, jeszcze w bagażniku ale są :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj miłek w gronie zapatrzonych w pchłę, no to trzymam kciuk ;) i zapytuję jak tam działka?

chester piękna ta Wasza pchła, a i ogród też, jak fajnie zielono... bo u mnie teraz to jakby śnieg spadł...styropian jest wszędzie...

MoniaMirek co z tym Waszym pozwoleniem? to już długo jakoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cisza,wszyscy budują ,albo wychowują ,,kudłatą'' rodzinę.

 

A nawet jedno i drugie. No tak, staramy się pogodzić obowiązki. Jest jeszcze praca - mój AGP-ON w delegacyję wyruszył i pozostawił mnie na placu boju samą. Kominy mokre i nie wiadomo dlaczego. A nie będzie wiadomo dopóki deszcz nie przestanie padać. A on ani myśli przestać. Echhhhhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas problem w temacie gontu, ale to już wiesz Chester, a poza tym dylemat wyboru rodzaju tynku,

nie mam pojęcia jaki najlepszy a cena nie ukrywam też gra rolę, myślałam o mineralnym malowanym farbą silikonową, wykonawca namawia mnie na akryl , tych droższych to nawet nie sprawdzam:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

 

Właśnie nabyliśmy niewielką działeczkę i szukamy projektu. Być może padnie na Pchełkę.

Czy ktoś może nas uświadomić z jakimi kosztami trzeba się liczyć przy wyborze tego projetu. Chodzi mi głównie o stan surowy zamknięty.

 

Pozdrawiam

L&K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj L&K, o naszych kosztach pisałam trochę w moim dzienniku, w najbliższym czasie postaram się bardziej zaktualizować w każdym razie , przynajmniej na razie ;), mieścimy się w tych z kosztorysu zamieszczonego na stronie mgprojekt

 

dopisuję:

zebrałam dokładniej koszty poniesione do tej chwili, są na pierwszej stronie mojego dziennika (bilans SSZ - 92200) i w ostatnim poście na bieżąco calość, może Wam pomoże L&K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj L&K, o naszych kosztach pisałam trochę w moim dzienniku, w najbliższym czasie postaram się bardziej zaktualizować w każdym razie , przynajmniej na razie ;), mieścimy się w tych z kosztorysu zamieszczonego na stronie mgprojekt

 

my mamy prawie stan surowy zamkniety, tj. bez drzwi i bramy garazowej i oczywiscie ocieplenie zawnetrznego zmjesciclismy sie w kosztach 126 tys. w tym projekt, ogrodzenie, przylacze elektr., po prostu wszytskie koszty nie wylaczajac drobizny typu gwozdzie itp. Moge na privat pzreslac dokladniejszy kosztorys.Nasza pchelka jest troche wieksza, ma 120 metrow uzytkowych i 35 garazu z kotlownia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

 

Czy ktoś może nas uświadomić z jakimi kosztami trzeba się liczyć przy wyborze tego projetu. Chodzi mi głównie o stan surowy zamknięty.

 

Pozdrawiam

L&K

 

Tak jak pisał Agurek-100-130 tyś.trzeba liczyć,a teraz słyszę że zaczynają się spekulacje cenami materiałów budowlanych-gdzie ja żyje.........I na powodzi i ludzkim nieszczęściu można ,,biznes'' zrobić- porażka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...