Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa budujaca Pchełki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

hej co taka cisza? gdzieśta Wszyscy są? ;) komary Was zeżarły?

Chester, jaki masz tynk? mineralny akrylowy, czy jeszcze lepszy? co na placu boju słychać?

AGP a Wy jak i planujecie?

 

kto mi rozwieje wątpliwości w sprawie podłogówki? będzie piec gazowy kondensat, podłogówka na pewno w łazienkach i wiatrołapie, ale nie wiem czy robić w salonie pod panelami? na drewno mnie nie stać, i szkoda bo psiury, płytek nie lubię pozostaje panel, tylko co z tym ogrzewaniem:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej KamaG my też się zastanawialiśmy co tu zrobić z ogrzewaniem a nasz wstępny plan jest taki, że ogrzewanie na paliwo stałe (głównie na drewno) plus piec na gaz ziemny (jeszcze nie wiem jaki będzie pasował). Ogrzewanie podłogowe będzie w dwóch łazienkach, kuchni i wiatrołapie. Ten salon też jest ciężkim orzechem do zgryzienia, ale wymyśliłam, że pod zwyczajnym oknem będzie grzejnik a pod oknem tarasowym grzejnik zagłębiony w podłodze głęboki na 45 cm szeroki na 25 i długi na 160 tak jak okno. Jego koszt to około 1600 zł (Verano). Oczywiście w salonie będą panele i w tym holu też takie same co może moim zdaniem doda przestrzeni i powiększy optycznie salon. Taki jest mój plan a zobaczymy co z tego wyniknie. Najbardziej boję się jak to będzie z montażem tych dwóch pieców i gdzie one miałyby być.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Zastanawiam się nad budową Pchełki z garażem.

Czy ktoś buduje bądź zbudował ją w Łodzi lub okolicach??? I - idąc za ciosem - czy byłaby możliwość obejrzenia jakiejś pchły???

Z góry dziękuję za odpowiedź.

I - do następnego - mam nadzieję

 

PS. Trzy psy = chipsy, fonetycznie ;-P

Tez to znam, miałam trzy psiaki, teraz mam dwa (sunia nie doczekała...) i im tez przydałaby się taka pchła.

Z pozdrowieniami - psio-pchlimi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Zastanawiam się nad budową Pchełki z garażem.

Czy ktoś buduje bądź zbudował ją w Łodzi lub okolicach??? I - idąc za ciosem - czy byłaby możliwość obejrzenia jakiejś pchły???

Z góry dziękuję za odpowiedź.

I - do następnego - mam nadzieję

 

PS. Trzy psy = chipsy, fonetycznie ;-P

Tez to znam, miałam trzy psiaki, teraz mam dwa (sunia nie doczekała...) i im tez przydałaby się taka pchła.

Z pozdrowieniami - psio-pchlimi ;-)

 

My budujemy pod Aleksandrowem. Psiarze zawsze mile widziani ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ódź górą-lubią ,,Pchły''-dziś Pany podłączają gaz z białej butli,tylko woda jest na 60 cm w wykopie-gruntowa napływowa-amba?

Mirek gratulacje,coś te urzędasy cię przetrzymały z PnB-to teraz zadziałasz ?!.Byłem się urlopować, co by się odreagować od budowy--pomaga--!!!!!!.Łazienka dolna zakończona,hol,kuchnia tysz,teraz pora na okafelkowanie górnej łazienki-mieliśmy to zostawić ale ten pekin chcę mieć za jednym zamachem z głowy.

Wszystkich serdecznie pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ódź górą-lubią ,,Pchły''-dziś Pany podłączają gaz z białej butli,tylko woda jest na 60 cm w wykopie-gruntowa napływowa-amba?

Mirek gratulacje,coś te urzędasy cię przetrzymały z PnB-to teraz zadziałasz ?!.Byłem się urlopować, co by się odreagować od budowy--pomaga--!!!!!!.Łazienka dolna zakończona,hol,kuchnia tysz,teraz pora na okafelkowanie górnej łazienki-mieliśmy to zostawić ale ten pekin chcę mieć za jednym zamachem z głowy.

Wszystkich serdecznie pozdrawiam...

 

Zdjęcia poprosimy. Jestem ciekawa tej łazienki najbardziej ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki z wykończenia - to co tygryski lubią najbardziej :-D Inspiracji nigdy dość, choć u mnie dłuuuuuga i kręta droga do tego etapu :-(

Wczoraj byłam w Łodzi u siebie w mieszkaniu i Yamnik od momentu wejścia już wyrażał gotowość do opuszczenia tego miejsca i powrotu na łono natury - wniosek: czas "zejść na pchły" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...