Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa budujaca Pchełki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

kama, my zamówiliśmy brame segmentową KMT. Jednak trzeba pamiętać o nadprożu. Z tego co pamiętam musi byc min 13 cm.

 

chester, dziękuję. Juz sobie wymierzyłam i ... zmieści się!!!! Moja wanna się zmieści. I pralka nawet wejdzie ;-) Co prawda nie wiem czy mi kiedys na głowę nie spadnie zasobni, ale co tam, raz się żyje!

P.S. chester, baterie będziemy mieli takie same jak wy, tylko inox. Chyba się nie pogniewacie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie bramy garażowe montujecie? stoję przed dylematem, podobają mi się segmentowe, kto mi coś podpowie?

 

Kama,my mamy segmentową Horman-a,oczywiście ocieplaną-droga ale warto było wydać tę kasę na nią.Miałem w poprzednim ,,wcieleniu'' bramę dużego polskiego producenta bram- porażka-nie mówię że polskie to znaczy złe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kama,my mamy segmentową Horman-a,oczywiście ocieplaną-droga ale warto było wydać tę kasę na nią.Miałem w poprzednim ,,wcieleniu'' bramę dużego polskiego producenta bram- porażka-nie mówię że polskie to znaczy złe.

 

o rany, chester, ty mi nawet nie mów, że chłam kupiliśmy :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a koniecznie potrzebujesz to pomieszczenie gospodarcze koło wiatrołapu? bo jak nie to zrób jak ja, łazienkę wywlekłam spod schodów i powiększyłam o tą kotłownię, a kotłownię wywlekłam za garaż:rolleyes:, no jeszcze możesz zrobić dość strome schody ale mogą być totalnie niewygodne :(

schody zabiegowe można zrobić ale chyba niewiele to pomoże, jakoś tak liczyłam i wychodzi mi dolny bieg długości 286cm, górny 258cm, przy schodach zabiegowych łamanych tak: spocznik na pół, i jeszcze na pół, czyli 3stopnie. Można by jeszcze gęściej na 5stopni, to górny bieg będzie miał 202cm licząc od samej ściany (schodek przyjęłam 28cm, bo mniej to nie ma sensu, 17 stopni dla różnicy poziomów posadzek 285cm(nie wiem jaka jest w oryginale, wysokość stopnia coś koło16,7 - 17cm wychodzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Chestera: piszesz ze montowaliscie piec kominkowy, czym on rozni sie od typowego kominka? U nas tez bedzie gaz ziemny i chcemy wspomagac sie kominkiem, czy ten piec, o ktorym piszesz moze rozrpowadzac cieplo jak w przypadku kominka? Czym sie pali w takim piecu i w ogole czemu sie na niego zdecydowales a nie na kominek? pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...