Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa budujaca Pchełki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A ja mam pytanko do AGP lub AGP - on a, a właściwie to ponawiam prośbę :) Pozwoliłam sobie skopiować jedno z Waszych ostatnich zdjęć z pięknymi i jak sadzę gładziutkimi jak pupcia niemowlaczka tynkami :) , po to żeby bardziej obrazowo przedstawić o co mi chodzi. A mianowicie chodzi mi właśnie o długość tego odcinka pomiędzy spocznikiem a lewą ścianką łazieneczki. Bardzo was proszę bo wygląda mi on na przerażająco krótki, a chciałabym właśnie tam usytuować prysznic (tam gdzie chciałam taką malutką wanienkę początkowo co oczywiście nie było mądrym pomysłem) według moich obliczeń to on powinien mieć 110 cm długości. A jak jest w rzeczywistości????? :) http://img685.imageshack.us/img685/2527/azienkadolna1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej coś te wklejanie zdjęć mi nie idzie będę musiała to dopracować bo jak założę dziennik to to będzie się godzinami otwierało a zdjęcie maleńkie w kąciku :) Pozdrawiam wszystkich Pchełkowiczów i przyznaję się że przez cały czas śledzę Wasze poczynania i tylko podziwiam. A czy ktoś mi powie jaka jest różnica między tym nieszczęsnym blogiem a dziennikiem???? Bo ja bym chciała założyć dziennik a nie blog. I czy w ogóle możliwe???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michasia, o ile to jeszcze działa po staremu, (bo tu raz coś działa raz nie;) ) to zakładasz nowy temat w działe dzienników i piszesz, co do blogów to ja nie mam pojęcia mój dziennik sam tam przewędrował, a co do zdjęć to ja dalej stosyję stary sposób - wpisuję %5Bcolor=red%5D...%5B/color%5D a pomiedzy nimi wklejam adres zdjecia umieszczonego w programie picasa, czy imagesnack, fotosik itp bez spacji,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Chestera: piszesz ze montowaliscie piec kominkowy, czym on rozni sie od typowego kominka? U nas tez bedzie gaz ziemny i chcemy wspomagac sie kominkiem, czy ten piec, o ktorym piszesz moze rozrpowadzac cieplo jak w przypadku kominka? Czym sie pali w takim piecu i w ogole czemu sie na niego zdecydowales a nie na kominek? pozdrawiam

 

Agurek,piec kominkowy jest tańszy,zdecydowaliśmy się na zakup bo mieliśmy wewnątrz wylane podłogi i zrobione tynki-zaczęliśmy je dosuszać przez całą zimę i udało się nie odpadły tzn.wyschły na tyle by mogły przezimować.Rozprowadzenia nie da się zrobć jest to piec stojący -opływa go tylko powietrze w pomieszczeniu,jest gdzieś na fotce w ,,zimowych'' postach.w tym piecu można palić również węglem-sprawdzałem całkiem nieźle daje czadu tylko potem mycie szybki to masakra.Wpisz w google piec kominkowy Etna-tam jest trochę informacji.Wszystkich serdecznie pozdrawiam ,a AGP-y niech żałują że nie przyjechały-woda w basenie cieplutka mmmmmm........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGP-y żałują!

Niestety plany sie drastycznie pokrzyżowały. W czwartek użarła mnie jakaś bzykająca cholera w nogę. Zaczęło sie od zaczerwienienia a skończyło w niedziele na pogotowiu. Teraz noga jak balon i mimo serii zastrzyków nie bardzo wiedzą jak mi pomóc ;-(

Krajcuje teraz w domu i podziwiam jak nóżka kolorki zminia ;-)

 

Gratuluję oczka wodnego, na pewno się zbierzemy i będziemy podziwiać naocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki KamaG za instrukcję niedługo założę nasz dziennik zbieram się zbieram i zebrać się nie mogę. A czas najwyższy.... bo.... uwaga..... MAMY POZWOLENIE NA BUDOWĘ WRAZ Z MOŻLIWOŚCIĄ ROZPOCZĘCIA PRAC!!!! Bardzo się cieszymy i nie chcieliśmy zapeszać. Wszystko już umówione: geodeta na wtorek, wykonawcy jakoś w następnym tygodniu po geodecie, humus już ściągnięty. Część materiałów zamówiona. Już przebieramy nogami. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki KamaG za instrukcję niedługo założę nasz dziennik zbieram się zbieram i zebrać się nie mogę. A czas najwyższy.... bo.... uwaga..... MAMY POZWOLENIE NA BUDOWĘ WRAZ Z MOŻLIWOŚCIĄ ROZPOCZĘCIA PRAC!!!! Bardzo się cieszymy i nie chcieliśmy zapeszać. Wszystko już umówione: geodeta na wtorek, wykonawcy jakoś w następnym tygodniu po geodecie, humus już ściągnięty. Część materiałów zamówiona. Już przebieramy nogami. :)

 

Gratulacje

Michasia, sorrki, ja ciągle zapominam zmierzyć Ci tej ścianki ;-( Postaram się zrobić do w piatek lub sobotę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wygląda na to, że dołączamy do grona pchełkowiczów :) To jeden z pierwszych projektów, który zobaczyliśmy i tak zostało do dziś - tymbardziej jak tutaj zobaczyłem efekt końcowy :) Nasza pchełka ma powstać w okolicach Zduńskiej Woli. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGP y .... przypominam się... z tym pomiarem :) . Pewnie ilekroć przekraczacie próg Pchełki to nie myślicie o niczym innym tylko co się zmieniło, jak tam pięknie i kiedy tam zamieszkacie a AGP - ka kiedy będzie wieszać firanki.... Wszystko zrozumiałe bo pewnie ja tak samo się będę zachowywać :) Zależy mi na tym pomiarze, bo mam nadzieję, że w tej wnęce zmieści ten mój planowany prysznic chociaż. A już nie długo będę musiała powiedzieć naszym majstrom jak mają poprowadzić kanalizę pod fundamentem. Nie przynudzam tylko idę kombinować jak tu założyć dziennik budowy :) Pozdrowionka dla wszystkich i dzięki za słowa otuchy.... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My akurat nie mamy piesków jak większość z Was ale za to mamy stadko szczurków - urodziły się nam miesiąc temu :) A domek, faktycznie pierwsza klasa - wczoraj wieczorem oglądaliśmy wszystkie Wasze zdjęcia i już się nie możemy doczekać naszej budowy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...