Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa budujaca Pchełki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

a to w sygnaturze nie widać dziennika naszego?

czy link nie działa?

 

kurcze

 

w każdym razie tu link:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?173662-Pche%C5%82ka-Danonk%C3%B3w&p=4586298#post4586298

 

co do daszku nad tarasem, to na zmienionym projekcie trochę z jego długością przesadziłam :) jak już to nie 6m a pewnie ze 4m tylko będzie :)

 

i za moment biore się za wybieranie i przygotowanie zdjęć działeczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wczorajsza wizyta u chestera upewniłam nas, że Pchełka to idealny projekt na przytulny i rodzinny domek - czyli coś dla nas.

W realu wygląda dużo lepiej niż na projekcie. Podobała nam się Pchła, a teraz BAAAAARDZO nam się podoba.

 

Taras i jego zadaszenie też wygląda dobrze i nie trzeba go zmieniać na inne (myśllimy ewentualnie o jego lekkim wydłużeniu, ale to już pikuś). Chyba zrezygnujemy jednak z bocznego tarasu :)

Fajnie, bo chester ma w salonie narożnik i nie przeszkadza on jak delikatnie 'wchodzi' w drzwi tarasowe - zrobimy je tylko otwierane na lewą stronę i powinno być ok :)

Chcieliśmy tez robić drzwi przesuwne do kuchni, ale też rezygnujemy z tego pomysłu.

Skrytka pod drzwiami w sypialni na parterze bomba! bardzo fajne wykorzystanie przestrzeni - tam samo skrytki na górze w pokojach. Ten pomysł kopiujemy na 100% :)

Podoba nam się również łazienka na górze - bardzo fajnie wyszła ta półeczka przy wannie. Znając życie zawsze jest dużo szamponów, płynów, soli do kąpieli i innych fajnych kosmetyków łazienkowych, które mają gdzie stać :) no i downlighty nad ta półką. Super pomysł na nastrojową kąpiel :)

Chester, nie bądź zły że tak opisuje dokładnie Wasz domek, ale jesteśmy pod jego dużym wrażeniem. Jak się wchodzi do środka jest tak mega przytulnie, rodzinnie i uroczo, że nie chce się wychodzić :) i ta koza, która tak super grzeje (chociaż my się zastanawiamy czy w ogóle nie zrezygnować z kominka na razie... - ale przy budowie i tak będziemy robić tak jakby kominek miał być :))

 

Jeszcze raz dziękujmy za możliwość obejrzenia chesterowej pchełki!

Pozdrawiamy Cie bardzo serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co u nas - powoli ale do przodu

zapadła decyzja w Urzędzie Miasta co do podziału działki przygotowanego przez geodetę - oczywiście podział został zaakceptowany.

Wczoraj mój tata i babcia byli podpisać dokumenty. Za 2 tyg 5.04 uprawomocni się ten podział i można działać dalej.

Czyli pewnie nadanie działkom numerów, a następnie przepisanie 9darowizna) działki na mnie.

Mam nadzieje, że za góra miesiąc wystąpimy już o pozwolenie na budowę.

Oj strasznie długo to wszystko trwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...