Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może grupa ludzi mieszkających na wsi ?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 680
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

http://www.gify.biz/gify%20okazyjne/gify%20wielkanocne/ost__71_.gif

Niech króliczek przyniesie wam w prezencie to, czego najbardziej pragniecie. To "coś" nie musi być ani widoczne, ani dotykalne, może nawet nie pachnieć, ale niech będzie czymś bez czego nie można i nie warto żyć... tego życzy Wam poziomka_a...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już wieśmak od jakiegoś czasu - wprawdzie do granicy miasta mamy może z 200 metrów, ale i koguty i krówki i koniki - jak najbardziej 8) i nawet sklep objazdowy jest :p . Jeszcze nie mieszkamy bo budowa w toku, ale się przymierzam - do przystanku 10 minut, do sklepu i kościoła 20, do szkoły 6 km, do lasu 2 minuty... plus uroki typu błotko w roztopy i po deszczu, za to jak tam pachnie :o

 

A co do wąskiej działki to jest pewien kłopot, bo nawet jak się zostawi te przepisowe 4 metry z każdej strony to i tak jest ciasno, trzeba jakoś rozwiązać zagadnienie parkowania (nie po to się człowiek z bloków wynosi, żeby nie miał gdzie pod domem zaparkować ;) ), u nas wjazd do garażu jest z boku i dopiero jak postawili słupki do siatki to zobaczyłem, jaka tam będzie gimnastyka z wjeżdżaniem do środka, zwłaszcza że "autko" ma 4,80 m długości :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Poziomka- dobry pomysł na grupę ;)

Ja co prawda jeszcze mieszkam w mieście (phi, takie tam miasto, Białystok ) ale juz lada chwila wyniose się na wieś zabitą dechami. Działkę mam za friko, widoki takie, że dech zapiera, krowy za miedzą i przyjaznego sasiada. I bociany, skowronki, szpaki, i jeszcze inne ptaszory, których na razie nie rozpoznaję ale to pewnie kwestia czasu. A to wszystko 8km od miasta. A w dodatku urzędnicy w Gminie- bardzo uczynni i mili. Dziwne, prawda?

Pozdrawiam wszystkich "wieśniaków".

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja "wieśniaków"

To można sie budować poza wsią??? ;-)

U mnie (coprawda tylko działka ale zaczynam proces budowlany) sąsiad niestety sprzedał krowę i nie ma już mleka do kupowania... Ale przez płot mam i koni i kur całe stadko i całkiem miłych sąsiadów (pozdrawiam świerszczów). A i mieszkańcy wsi majówki spiewają... Otulina KPN, 700m do Granicy Parku... Sielskość... A i tak marzy mi się leśniczówka ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Ja też chcę na wieś!!!!!!!!!!

Chcę słyszeć rano świergoczące płatszki a nie łomot opróżnianych pojemników na śmieci! Długo by o tym mówić co jeszcze mi w mieście przeszkadza.

Od zawsze chciałam mieć domek. Musiało jednak trochę potrwać zanim uwierzyłam, że to marzenie może się ziścić.

Też mam już działkę (Sowia Wola), projekt + pozwolenie + wylana ława fundamentowa. Co prawda wszystko "odziedziczone" po poprzednim właścicielu, ale będzie ciąg dalszy. Niestety chyba nie da rady zacząć w tym roku. Ale aby nacieszyć się powietrzem, ciszą etc.etc. jeździmy już na ten nasz kawałek świata i coś tam majstrujemy.

Pozdrawiam wszystkich świeżo upieczonych "wieśniaków".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...