Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może grupa ludzi mieszkających na wsi ?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 680
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

I słusznie. Ale mając wiedzę o takich możliwościach na wsi możesz czasami zmienić coś np. w rozkładzie domu, żeby potem to wykorzystać. Dlatego warto przed budową to wiedzieć. A teraz - walcz! :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna czeresieńka... Mam u siebie też taką wielką starą poniemiecką czereśnie, niestety nie dane mi było jeszcze spożywać z niej owocu. Dzieci z wioski tradycyjnie pożerają je jeszcze zielone. W tym roku może mi sie uda coś uchować ponieważ na działce pojawili się budowlańcy i płoszą te szpaki na dwóch łapach. :D A czeresnia obrodziła wspaniale, jednak lubuskie jest najieplejszym rejonem Polski więc u nas ten majowy mróz nie dał się tak we znaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nasza wioska leży w takim sporym zagłębieniu terenu (część największej moreny czołowej na świecie, jedynej widocznej z Kosmosu), co powoduje, że 2 km od nas jest OK, a do nas spływa po zboczach to zimne powietrze. Cieplejsze zostaje wyżej, jak każe mu fizyka. :evil: :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce na wies!! :)

Jestem zrozpaczona! :cry: Moje plany wyjazdu i "pomieszkania" na wsi, rozplynely sie jak poranna mgla na lace! :cry: Zmieniam prace i ... o 2-miesiecznym urlopie moge zapomniec! :cry: :(

Pocieszcie mnie, prosze. :(

Ostatnio mam same - niepowodzenia. :(

 

sasiad, piekne, sliczne i prosze o wiecej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce na wies!! :)

Jestem zrozpaczona! :cry: Moje plany wyjazdu i "pomieszkania" na wsi, rozplynely sie jak poranna mgla na lace! :cry: Zmieniam prace i ... o 2-miesiecznym urlopie moge zapomniec! :cry: :(

Pocieszcie mnie, prosze. :(

Ostatnio mam same - niepowodzenia. :(

 

sasiad, piekne, sliczne i prosze o wiecej :)

 

Nie martw się, teraz już może być tylko lepiej. W Toronto chyba też mają jakieś ładne miejsca...? A jeśli bardzo chcesz na wieś i nie jesteś szczęśliwa tam gdzie jesteś - to wracaj... Tutaj też można żyć, wystarczy poczytać nasze wątki wiejskie i agriturystyczne. Usiądź, zrób kawę sobie i mężowi i spokojnie pogadajcie. Żyjesz, zeby pracować czy pracujesz, żeby żyć? Jeśli odpowiesz sobie na to pytanie, łatwo będzie Ci podjąć decyzję - zostajesz tam czy wyjeżdżasz na wieś. Pozdrawiam i trzymam kciuki! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie jest. Zacząłem budowę na wsi ale moim celem jest tak zreformować swoje zycie aby tam zyc . Nie tylko spac wracajac z miasta.

 

I to mi się podoba. Tak trzymaj. Pewnie będę Ci mogła sporo podpowiedzieć, jak już będziesz na takim etapie, a póki co, to chętnie umówimy się z Tobą na kawę i ciacho u nas, zapraszam, obejrzysz gospodarstwo, coś może Ci się rzuci w oczy do skopiowania, a my, nie ukrywam, chętnie porozmawiamy o Twojej sugestii dotyczącej wężownicy Cu na czopuchu... :wink: Odezwij się na priva, jak wyzdrowiejesz, dobrze? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce na wies!! :)

Jestem zrozpaczona! :cry: Moje plany wyjazdu i "pomieszkania" na wsi, rozplynely sie jak poranna mgla na lace! :cry: Zmieniam prace i ... o 2-miesiecznym urlopie moge zapomniec! :cry: :(

Pocieszcie mnie, prosze. :(

Ostatnio mam same - niepowodzenia. :(

 

sasiad, piekne, sliczne i prosze o wiecej :)

A proszę bardzo :

Wprawdzie nie są to widoki z naszej działki a tym bardziej nie z naszej posiadłości ale w 1-3 min mozna dojąść w każde miejsce z tych zdjęć

Fairy Dream ! zastanów się nad radami Dompodsosnami :D

Pozdr

http://images20.fotosik.pl/393/bdf0e57e569493dfmed.jpg

http://images21.fotosik.pl/338/7ea22b6bc368031cmed.jpg

http://images21.fotosik.pl/338/897728da1a61cab1med.jpg

http://images20.fotosik.pl/393/58af147ac3b22392med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie jest. Zacząłem budowę na wsi ale moim celem jest tak zreformować swoje zycie aby tam zyc . Nie tylko spac wracajac z miasta.

 

I to mi się podoba. Tak trzymaj. Pewnie będę Ci mogła sporo podpowiedzieć, jak już będziesz na takim etapie, a póki co, to chętnie umówimy się z Tobą na kawę i ciacho u nas, zapraszam, obejrzysz gospodarstwo, coś może Ci się rzuci w oczy do skopiowania, a my, nie ukrywam, chętnie porozmawiamy o Twojej sugestii dotyczącej wężownicy Cu na czopuchu... :wink: Odezwij się na priva, jak wyzdrowiejesz, dobrze? :D

Dzięki za zaproszenie i powiem ci że coraz bardziej ten pomysł we mnie dojrzewa :D Ktoregos dnia zapakuje rodzine i cudownie Cie nawiedze , tym bardziej ze jest to calkiem blisko. Uprzedze Cie oczywiscie o tym szczesciu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...