Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może grupa ludzi mieszkających na wsi ?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 680
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...

Witam jeszcze zimowo.

Wraz z nastaniem wiosny, kiedy sniegi stoponieja a wiejska drozka ;) bedzie na tyle dostepna ;) aby przejsc bez "gumowych butow" ;) warto wstapic i odwiedzic ten watek...ja tak czynie ;)

Obudzta sie ludkowie ;)

 

 

poziomka, nie chce sie powtarzac ale... masz ladny domek, ciekawie polozony z jednej strony - na gorce. Widze, ze lazieneczki sie wykanczaja ;) bedzie ladnie i pamietaj o przeslaniu zdjatek;)

Powodzenia i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziomko to dlatego że zamiast w swoim dzienniku poumieszczałaś TU zdjęcia swojego domu (strasznie duże!) i one pozapychały wątek, który zaczął przybierać formę właśnie Twojego dziennika - i właściwie to nie ma już wątku o mieszkających na wsi.... :(

Załóż dziennik, przerzuć tam fotki, a tu wrócimy do TEMATU i wszyscy z Tobą na czele będą zadowoleni :D

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sloneczko, no ja wiem, że załozyła ale to przecież nie o to chodzi. Rzecz w tym, że jeśli ja i inni chcielibyśmy poczytać o ludziach mieszkających na wsi (tak jak i Poziomka przecież :wink: ) to nie ma co czytać.. a to dlatego że się ludzie zniechęcają bo się otwierają ogromne fotki i to wszystko. Skoro Poziomka (jako Założyciel) też wyraziła żal z powodu, że jest tu sama to podsunęłam rozwiiązanie. Chyba wszystko OK :D ?

 

..no mozna było jeszcze napisać - dzięki gagata np... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...