Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może grupa ludzi mieszkających na wsi ?


Recommended Posts

Dziś idę kupować dom, niby nie na wsi, ale z okna jest widok na pole. Działka za mała, żeby hodować kurki. Ze zwierząt to mamy tylko dwa chomiczki dżungarskie. W planie jest kot i pies.

 

Piszę w tym wątku jako sympatyk wsi :)

 

Ech, kiedyś to się i krowy poiło i kury karmiło u dziadków ....

 

 

Wiec czekam na wiesci nooo i zdjatko domku! Domku jak domku ale obejscia i okolicy ;) booo ja tooo jestem zwariowana na tym punkcie :) poniewaz od lat mieszkam w duzym miescie nie w wyboru, ale z koniecznosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 680
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Baśniowy sen - działka na sprzedaz ...

w pobliżu rezerwatu przyrody

uzbrojona /prąd, własna studnia, darmowy internet/

do wyboru 11 arów lub 11 arów i cos ponad hektar - jesli ktoś chce pogospodarzyc i zostac dajmy na to rolnikiem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki brzoza i nie pisz mi, ze jestes wlascicielem?

Moge prosic o wiecej danych? Wszystko zalezy od miejsca; moi znajomi teraz poszukuja czegos dla siebie a to wydawac by sie moglo nawet interesujace.

nie jestem właścicielem tej działki - niestety

a miejsce ? góra z ładnymi widokami na okolice

tu "bliższa" okolica

http://img263.imageshack.us/img263/1779/okolica2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo nieee! Wieki krzyk rozpaczy! brzoza to jest cudne miejsce!!

Bardzo mnie ciagnie w takie miejsca, oj baaaardzo; jednak jest juz dlamnie (chyba) za pozno, gdyz rozpoczelam remont domu.

Dzieki za zdjatka! BTW dodaje te zdjaka do swojego albumu, lubie popatrzec, pomarzyc ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieeee! Nieee, nie rozumiem jak ktos sie chce pozbyc takiego miejsca? Droga urocza, z pieknym widokiem, to nic, ze kamienista i, ze w zimie pewnie problem z dojazdem - takie niewygody by mnie nieodstraszyly.

I jeszcze stodola jest?! Co prawda dach podparty miejscami, ale wcale nie odbiera uroku.

Taaakie mozliwosci, takie piekne miejsce az sie samo prosi aby tam zamieszkac w ciszy...

 

brzoza ponosisz wine za moja teraz wielka tesknote; jednak malo kto zrozumie jak bardzo mozna tesknic i kochac miejsca jak to np: pokazane przez Ciebie brzoza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... malo kto zrozumie jak bardzo mozna tesknic i kochac miejsca jak to np: pokazane przez Ciebie brzoza.

 

bardzo mi miło, ze Ci sie ta okolica podoba ... /ale juz nie chce innych zadręczać zdjęciami :)/ - jesli zechcesz wrzucę Ci na priw link jak wyglada dojazd do tej działki zimą

 

ja mieszkam niedaleko - troche nizej - gdzie tez jest ładnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli zechcesz wrzucę Ci na priw link jak wyglada dojazd do tej działki zimą

 

ja mieszkam niedaleko - troche nizej - gdzie tez jest ładnie :)

 

To na co czekasz?! Oczywiscie, ze chce zobaczyc wiecej zdjatek z tego miejsca, noooo ciekawi mnie jak wyglada zimowa pora?

Mieszkasz w ladnym miejscu, moze zdradzisz nazwe... :) PLS :D

Przeciez to jest odpowiedni watek do takich zdjec, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Jeszcze na wsi nie mieszkam, ale ile bym dała za to żeby juz tam zamieszkać.

Jestem chora jak chociaż na chwilę nie wpadnę na moją sielską, anielską...

 

Nie wiem jak jest u Was, ale u mnie wmieście czasem większa "wieś" niż na wsi. Nie wiem skąd ci ludzie się urwali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
  • 2 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...