Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa TARNOWSKIE GóRY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam

Buduje na pograniczu Opatowic i Rybnej i mam do sprzedania 26 szt. paneli ogrodzeniowych ocynkowanych ogniowo wykonanych z drutów pionowych 5 mm, usztywnionych poziomymi ceownikami. Produkcja Drutex z Tarnowskich Gór.

Wymiary paneli: wysokosc 153 cm, szerokość 246 cm. Bardzo solidnie wykonane!!!

Niestety mam słupki zabetonowane na inny wymiar i z tego powodu jestem zmuszony je sprzedać. Sprzedaje dużo taniej niż cena u producenta - za błędy się płaci ;( Odbiór osobisty lub ewnetualnie mogę polecić kogoś kto je przewiezie w rozsądnej cenie.

 

Kontakt - tel: 606 49 19 67 lub mail: [email protected]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich budujących w powiecie tarnogórskim i okolicach.

Mamy zamiar na wiosnę w Miasteczku Śl. budowę takiego coś jak Z11

 

http://www.z500.pl/projekt/Z11,Maly-dom-parterowy-z-dachem-dwuspadowym-Tani-w-budowie-i-uzytkowaniu.html#project-general-info

 

Ta pracownia ma ciekawe projekty.

 

poz.jar63

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję solidnej niedrogiej ekipy do położenia tynku jeśli takie są

 

Mam do sprzedania blat kuchenny firmy Unico koloru ARTICO - Śnieżna biel o wymiarach:

długość 307 cm, szerokość 120 cm – cena 750 zł.

Koszt takiego o wymach 400 na 120 to ok. 1200 zł.

 

Blat pozostał mi po montażu kuchni. Jest to blat firmy Unio, który pokryty jest specjalną powierzchnią antybakteryjną DUROPAL MicroPLUS, która w ciągu 24 godzin redukuje liczbę bakterii o ponad 99%.

To jest strona producenta: http://www.pfleiderer.pl/page/1342/kolekcja-unico

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących w T.Górach i okolicy

 

Jakiś czas temu pytałam na forum o sprawdzoną ekipę od regipsów: był mi potrzebny fachowiec od zabudowy poddasza ale również artysta do sufitowych esów-floresów. Muszę się pochwalić, że takowego znalazłam i to w T.Górach, z całą odpowiedzialnością mogę polecić:

Pana Leszka Kunę i jego firmę Polgips

Jana III Sobieskiego 23/4, 42-600 Tarnowskie Góry

Tel.: 609-184-085

E-mail: [email protected]

Fachowo i rzetelnie.

 

a potwierdzam, robili sufity u mnie, szybko i rzetelnie-polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin cygan - tel. 502782853, ekipa robila u mnie, efekt - namiary na priv.. : )

 

O widzę że robi też tynki. U mnie robił dach "spaprał" jedną rzecz, miał poprawić nie zrobił tego a o próbie kontaktu można zapomnieć - z wiadomych powodów. Trzeba uważać trochę na "gościa" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...